• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zima

Powodzenia w jezdzeniu motorem po chlapie takiej.

Inaczej jest na chodniku a inaczej na jezdni, w sumie to jeździłem w chlapie dużo razy i nie było problemów. Wczoraj w śniegu zrobiłem 360 na środku skrzyżowania :D.
 
Kiedy juz siwy i stary rok
gubi na drzewach szron
kiedy juz w sobie masz
zapachy z wielkiej skrzyni swiąt
w wannie juz plywa swiateczny karp
balkon sie zmienia w las
tata cos chowa gdyz
spotkanie z Mikolajem mial

Pada snieg puszysty snieg
lubie patrzec gdy tak cicho splywa w dol
pada snieg jak w bialym snie
mamo spojrz na swiat jak z bajki caly jest
dzis pan Andersen cieszy sie
bo wszyscy dziecmi staja sie

Pada na stada skulonych aut
na posolony swiat
cieszy sie sniezny plog
dzis prosto w telexpres kurs
sanki z tornistra sprawdzaja sie
chociaz juz w zeszytach snieg
krzyknie sie balwan i
nikt dzisiaj nie obraza sie

Pada snieg puszysty snieg
lubie patrzec gdy tak cicho splywa w dol
pada snieg jak w bialym snie
mamo spojrz na swiat jak z bajki caly jest
dzis pan Andersen cieszy sie
bo wszyscy dziecmi sa gdy
staje sie biel i lagodzi co zle
i zal i gniew
dedal i ikar wyszli z basni na swiat
topia w nas odlamki szkla..

Pada snieg puszysty snieg
lubie patrzec gdy tak cicho splywa w dol
pada snieg jak w bialym snie
mamo spojrz na swiat jak z bajki caly jest
dzis pan Andersen cieszy sie
bo wszyscy dziecmi staja sie..

ta pjosenka pasuje:peace:
 
smutno mi, wszystko zasypane, zimno, z reala nam wszystko wynieśli a modelka droga i członek a nie jest gdzie jeździć, i jeszcze te rowerxy się rządzą
ale przynajmniej komp mi się nie resetuje przy kompilacji silnika ^^
 
I później sam zbierałeś części, czy ktoś Ci pomagał? ;d

No może to nie było pełne 360 ale niezły był ślizg, ale wyszedłem z tego cało, motor także, od tamtej pory nie jeżdzę bo już jeden motor straciłem :).

Samme ma Romta 125. Po Płocku się lansuje ;) Niee? Sammii?

Nie byłem w Płocku motorem jeszcze, może elfa widziałeś ?:D
 
Nie ciebie. Elfa raz w życiu widziałem w Krakowie tylko. :0 Bmw się wozi z laską hehe
 
Last edited:
U mnie chyba najgorzej. Cały dzień padał śnieg. Wiatr wieje jak nie wiem. Autobus spóźnione od 20 minut do ponad godziny. Szok! Ulice zasypane po uda. Do przystanku gdzie w lato z plecakiem mój rekord wyniósł 1:30 to dzisiaj szedłem ponad 8 minut.
 
^^ a u mnie myślisz jak od godziny 4 do godziny 16 napierdalał wiat z śniegiem. Też Hard
 
ja to chyba wychodze na dworek robie /clean i mam po problemie ale dzieciaki sie zbuntuja jak znow trawka bedzie :/
 
Moquill: u mnie bus spóźniony 20 min to norma cały rok, to nie może być wyznacznikiem zazimienia
ale śnieg do uda to w sumie do dupy nie? xD
 
U mnie nawet po za kostkę śnieg nie przekracza : D ale za to wiatr strasznie zimny z nad morza.

@Down
Tobie tylko tibia w głowie ; p Gdańsk ; )
 
Last edited:
U mnie nawet po za kostkę śnieg nie przekracza : D ale za to wiatr strasznie zimny z nad morza.

Fajnie macie w tym Svargrond :D.

/// Temat ///

Piszcie może z jakich okolic jesteście :).
 
U mnie we Wrocławiu też kupa śniegu, autobusy zapchane ludźmi ,ale nie jest tragicznie ,bo jeszcze -20 nie ma tak jak w tamtym roku. Najbardziej chyba wkurwiłem się na zimę, jak dzisiaj jechałem na trening to autobus się dość mocno "poślizgnął" na zjeździe z wiaduktu ,ale jakoś kierowca wyratował ,bo nie był przegubowy xD
 
Fajnie macie w tym Svargrond :D.

/// Temat ///

Piszcie może z jakich okolic jesteście :).

Hehe wlasnie jak bylismy chwile na dworzu z kumplem to ciagle powtarzal, ze teraz u nas jak na Svargrond :D!
 
Back
Top