• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Great stack of Chuliganeria guild

taa mozesz 500? i wez pod uwage ze nordici nam nie pomagaly, moze raz byli z nami ale to dlatego ze my im pomagalismy a nie oni nam
a screamy caly czas z wami biegaja ;x
 
Raz? Kurwa raz? Nie będę mówił że masz problemy z matmą, bo jak poprawiłem manyxinho jak napisał "z kąd" to zaczął mnie od kujonów wyzywać. Więc pozostawie to bez komentarza, elo do usłyszenia.
 
Ta, nawet nie jestem sobie w stanie przypomniec ostatniego razu kiedy wgl ktokolwiek od nich byl gdzies z nami na battle
to bylo gdzies zaraz jak sie wojna zaczela i z raz gdzies byli w jakims trapie.. tzn wy byliscie a oni sie patrzyli
 
@Up
Na nordicach to my kurwa spokojnie z 200 fragów zrobiliśmy. To też policz. Btw. Pierdolony mówiąc do was "Boty" nie miał na myśli że używacie botów tylko miał na myśli te boty z csa.


a co do parcatrasa to pokaz swoj ryj kozaku

Pokazał XD

Ja pierdole zaraz padne xDD 200 fragow ? powiedzmy ze kazdy wbil fraga na nich (6 fragow = ban ;)) Wy macie 17 osob w gildi? Wiec pozdro pocwicz matematyku ;)

Co do botów ;) To założe się że jesteś tu największym botem skoro porównujesz CS-a do Tibi ;) Own3d no comment :0

Co do kujona ;) Poprawiasz literówki, pisze szybko wiec zawsze moge nacisnac klawisz w nieodpowiedniej chwili bywa ;) P.S Kozaczyłeś Polskim jebnołeś błąd a teraz mówisz że cię nazwałem kujonem za "z kąd" Dramatt

Allaince
Hehe kurwa wszyscy płakali że my cały serv wzieliśmy do nas a wy tacy biedni sami ;) Porucznik mówił czy ktoś tam że scream się do was tylko dopierdoliło a co widze to zawsze z wami ;)) Więc kurwa elo pro mastery zbierzcie sobie team i wtedy wychodzcie z PZ-ta jak płaczecie że nas jest za dużo ;)

POZDRO ELO PRO GAMERZE MASAKROWCU <hahaha>

P.S pokarzcie swoje ryje a nie smiejecie sie z Parcatrasa? Niedość że zdjecie ma prawie 2 lata to nie widze na nim nic smiesznego? Zaloze sie klamer ze masz taki ryj jak maja w czarnobylu (ofc taka metafora zeby elo pro polonistyk sie nie sadzil) <hahaha> POZDRO

@z ostaniej chwili :)

15:22 Wilaggio [512]: a co w rl niewidziales openek kolo dwarf?

Widział ktoś OPEN BATTLE NA THAIS/DB ? ;) Bo ja widziałem tylko mass logi ;) I chyba mi się zdaje ze w thais na rl i na ots troche noobkow chodzi ;( Pozdro ;) No bo przeciez na facc mozna spierdolic na hell gate, south gate, femor hills, desert quest ;)) Pozdro prooo ;)
 
Last edited:
Manyx - Klamer nie porównywał Boty z cs'a do Tibii tylko próbował uświadomić Michaela iż Pierdolony użył określenia Boty jako slabi gracze.


A tak przy okazji chciałbym zaapelować o zaprzestanie wyzywania się na lamach forum jak i w grze.

Przecież możemy walczyć bez obelg. To Tylko gra.

Peace and fun o/


~~EDIT~~

Proponowałbym ustalenie jakiegoś terminu na openke.

Wasz
Eraghon The Second.
 
Last edited:
Manyxinho ty jestes tak pojebany ze to sie w pale nie miesci ;]
Idz wlacz bota na 10 nastepnych postaciach bo masz ich tylko 35 a to jak widac za malo ;/
Zyjecie ta gra zyjcie dalej.
My w przeciwienstwie do was potrafimy wybiec jak jest nas 5 a was 30 ale jak juz was jest 15 i nas tez 15 to juz kurwa jestescie obsrani.

Zeby nie bylo mozecie sobie invitnac caly serv a i tak dostaniecie wpierdol bo jestescie zerami - tyle z mojej strony.
 
przyklad typowego bota :
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: mowiac bot mam na mysli np pizda
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: idioto
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: a ty dojebales jak jakis down
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: hahahahahaha
17:29 Pierdolony Pierdolec [529]: tak samo fryc
17:29 Pierdolony Pierdolec [529]: ja tam pisze ze jak ktos do was mowi ze was duzo to on mowi ze nasz problem
17:29 Michael [527]: dobr stary ja z pedalami nie gadam
17:29 Michael [527]: 17:28 You are now ignoring player Pierdolony Pierdolec.
17:29 Michael [527]: i zmien lekarza
17:29 Michael [527]: za bardzo przezywasz
Michael to ty zmien lekarza idiotko bo ty na forum przezywasz okres cioto.
 
Last edited:
Use english, this is english language forum.

Hail open battle with Hosteppers - stack at south gate of Thais.

...but owned:
Aven Assassin
Mar 30 2009, 16:54:17 Killed at Level 297 by Varneo
Scren
Mar 30 2009, 16:54:18 Killed at Level 504 by Varneo
Oxionq
Mar 30 2009, 16:31:36 Killed at Level 606 by Arwyna Cold
Knoxiis
Mar 30 2009, 16:54:14 Killed at Level 370 by Varneo


We will waiting for more!
Hotsteppers vs. Chuliganeria (62 - 95)

When your log on the IceChaw with Hotsteppers & alliances and will be three times larger than our. Like not more.
 
przyklad typowego bota :
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: mowiac bot mam na mysli np pizda
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: idioto
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: a ty dojebales jak jakis down
17:28 Pierdolony Pierdolec [529]: hahahahahaha
17:29 Pierdolony Pierdolec [529]: tak samo fryc
17:29 Pierdolony Pierdolec [529]: ja tam pisze ze jak ktos do was mowi ze was duzo to on mowi ze nasz problem
17:29 Michael [527]: dobr stary ja z pedalami nie gadam
17:29 Michael [527]: 17:28 You are now ignoring player Pierdolony Pierdolec.
17:29 Michael [527]: i zmien lekarza
17:29 Michael [527]: za bardzo przezywasz
Michael to ty zmien lekarza idiotko bo ty na forum przezywasz okres cioto.

Ale kurwa co ty chcesz ode mnie, czy ja do was sapie jak wy padacie? to jest zal, wy macie jakie problemy ze soba, jeszcze jakbyscie przegrywali to moze bym po czesci zrozumial ...
a tak btw taki byles kiedys przeciwny zeby blackd team wrocilo do hots a teraz razem z nimi walczysz i wielcy friends lol


dla mnie temat jest zakonczony, juz tu nie bede czytal tego co piszecie, net napinacze
bb


@EDIT
do all z hots, nie piszcie tu juz nic, szkoda czasu
niech sobie sami do siebie pisza.. tzn placza:d
 
problem w tym ze twoi koledzy placza a chce od ciebie to zebys nauczyl sie czytac ze zrozumieniem debilu. nastepna sprawa zobacz ilu ty do sojuszu wzioles wrogow takze mysl co piszesz plz...
 
Talk English for god sake. If you can't talk english... GO LEARN!
 
Manyxinho ty jestes tak pojebany ze to sie w pale nie miesci ;]
Idz wlacz bota na 10 nastepnych postaciach bo masz ich tylko 35 a to jak widac za malo ;/
Zyjecie ta gra zyjcie dalej.
My w przeciwienstwie do was potrafimy wybiec jak jest nas 5 a was 30 ale jak juz was jest 15 i nas tez 15 to juz kurwa jestescie obsrani.

Zeby nie bylo mozecie sobie invitnac caly serv a i tak dostaniecie wpierdol bo jestescie zerami - tyle z mojej strony.

Tak wy potraficie wyjsc w 5 xD Pamietam jak nas bylo okolo 7-8 polecielismy po kubaszkinka,on dal loga a wy kampiliscie w pz.Dopiero jak zalogowalo was 15 to na kozakow wybiegaliscie...


@up

Ok it's my last post here in polish ;P
 
19:02 The Death Knight [302]: LEAVE
19:02 The Death Knight [302]: NOW
19:02 ...... [250]: why?
19:02 The Death Knight [302]: i hunt here
19:02 ...... [250]: utani hur
19:02 The Death Knight [302]: and if u wanna survive
19:02 ...... [250]: so?
19:02 The Death Knight [302]: or i send this guyild and hotsteppers on you
19:02 ...... [250]: hehhehehe
19:03 The Death Knight [302]: me gild and hotstepers have war but exeta ... have protected so U MUST LEAVE OR DIE
19:06 You see The Death Knight (Level 303). He is an elite knight. He is a Member of the Exata Blood Angels.


wracajac do tego co michael napisal to niby nie jestescie z nimi;]
 
Isn't It weird that when We fight It suddenly start to lagg/freez?
And It mostly start when Abeto is fighting or when he run off.
For example It was when We I mean Chuliganeria were in Hots~ and fought against Dark Legon etc.
And ppl from Hots~, don't even try to not agree with me, cos I heard those comments in vt.
Same situation was when Abeto joined Hots~.
I remember few battles when it happend.

Wasn't Abeto a GM before?

Now he is in guild together with 2 GM's.
I remember when We Hots~ were after Abo Al-gira at Edron and We had him trapped with mwall's and suddenly he got Teleported from trap and kicked so he could run away from us.

I just wonder If it's only a coincidence :confused:
 
eragon i got a brain,

1. we attaked both michael and manyx when they were pushing, so yeh

heal+ push? = sure rofl NOT

2. we'r still winning so don't worry :]

oh forgot

70 % of your guild are pallys

you had 2 eks 500+
Ancie~
Icarus~

pals 1x 500 , 1x 450? 1x 650

while there was 1 pal and 1 ek blocker, and rest mages
5-7 mages, we did ue combo few time, but couldn't even get manyx~ to red hp lol
with like 6-7k combo ue

You mean combo bot which you guys always use to kill high lvl pala's

FAIL
 
Back
Top