• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Kula chyba się doszukuje czegoś, czego nie ma. "Nieuczciwa konkurencja to reklama swojej firmy na nazwę innej.", nie widzę, aby ktoś z obsługi homepay reklamował tak swoją firmę, raczej użytkownicy forum, porównują homepay.pl do dotpaya.
 
Nieuczciwa konkurencja to reklama swojej firmy na nazwę innej.
Nie zastanawialiście sie tam w Sochaczewie dlaczego Coca-Cola nie robi reklam 'Jestesmy lepsi niż Pepsi' ?

Słowa kluczowe dobrane były przez nieodpowiednią osobę, a w nich zawarte platnosci.pl, dotpay.pl, przelewy24.pl oraz transferuj.pl. Usunęliśmy je, a to dlatego, że słowo dotpay jest znakiem towarowym Dotpay S.A. platnosci.pl, przelewy24.pl oraz transferuj.pl nie musieliśmy usuwać, ale zrobiliśmy to, ponieważ w tym przypadku przyznaję racje - nie wglądało to profesjonalnie. Nie stosujemy żadnych tekstów reklamowych które mogły by wpłynąć niekorzystnie dla podobnej firmy, wymienionej w tekście reklamowym.

Nie warto oszczędzać na administratorze, prawda :)? Bardzo 'profesjonalne' rozwiązanie.

Problem z niepoprawnie zainstalowanym SSLem nie świadczy o tym, że Homepay oszczędza na administratorze.

Interesuje mnie w tym przypadku sprawa rozliczania podatku. Wysyłacie PIT itp do enduserów? Na jakiej podstawie prawnej to robicie? Nie macie przecież statusu agenta rozliczeniowego.

Proszę zauważyć, że usługi sms w w dotapy.pl rozlicza firma Eurokoncept Sp. z o.o. nie posiadająca statusu Agenta Rozliczeniowego. Polecam lekturę http://www.abc.com.pl/serwis/du/2002/1385.htm

Bardzo prosiłbym Pana Kula_ o nie osądzanie nas o:
Nie zastanawialiście sie tam w Sochaczewie dlaczego Coca-Cola nie robi reklam 'Jestesmy lepsi niż Pepsi' ?
W przypadku kiedy Pan sam to stosuje:
@wladca: jako, że znamy sie z RL możemy podpisac umowe. Ja sam obsługuje swoje płatności i oferuje stawki HomePaya.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Kula chyba się doszukuje czegoś, czego nie ma. "Nieuczciwa konkurencja to reklama swojej firmy na nazwę innej.", nie widzę, aby ktoś z obsługi homepay reklamował tak swoją firmę, raczej użytkownicy forum, porównują homepay.pl do dotpaya.

Czytaj wszystko uważnie i ze zrozumieniem, drogi 17 latku, bo matury nie zdasz.
Nie doszukuję się niczego. Chcę po prostu wyjaśnić parę spraw i cieszę się, że Homepay odpowiada. To świadczy o prawidłowym podejściu do ewentualnych klientów. Jednocześnie cieszę się, że mogę usunac kilka postów i dac pare punktów infrakcji trollującym gnojkom.

Słowa kluczowe dobrane były przez nieodpowiednią osobę, a w nich zawarte platnosci.pl, dotpay.pl, przelewy24.pl oraz transferuj.pl. Usunęliśmy je, a to dlatego, że słowo dotpay jest znakiem towarowym Dotpay S.A. platnosci.pl, przelewy24.pl oraz transferuj.pl nie musieliśmy usuwać, ale zrobiliśmy to, ponieważ w tym przypadku przyznaję racje - nie wglądało to profesjonalnie. Nie stosujemy żadnych tekstów reklamowych które mogły by wpłynąć niekorzystnie dla podobnej firmy, wymienionej w tekście reklamowym.
nie musielismy? Do czasu pierwszej prośby o usunięcie. (ew. pozwu).

Problem z niepoprawnie zainstalowanym SSLem nie świadczy o tym, że Homepay oszczędza na administratorze.
To prosze mi powiedziec o czym to swiadczy? O małej wiedzy? O braku umiejętności administratora?

Proszę zauważyć, że usługi sms w w dotapy.pl rozlicza firma Eurokoncept Sp. z o.o. nie posiadająca statusu Agenta Rozliczeniowego. Polecam lekturę http://www.abc.com.pl/serwis/du/2002/1385.htm
Uwaga: Widoczny niżej tekst jest nieaktualny. Od czasu jego opublikowania pojawił się inny akt prawny (lub kilka aktów),
zmieniający w jakimś zakresie widoczny tu tekst lub uchylający ten akt. Nasz serwis internetowy nie zawiera tekstów ujednoliconych.
Polceam lekturę:
Dotpay,
szczególnie:
Akcjonariuszem Dotpay S.A. jest Eurokoncept Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.
oraz: Akcjonariusz – Wikipedia, wolna encyklopedia
Bardzo prosiłbym Pana Kula_ o nie osądzanie nas o:
osądzenie było odnośnie słów kluczowych
W przypadku kiedy Pan sam to stosuje:
nie widzę związku. To mój znajomy.
Pozdrawiam serdecznie.
No, wesołych świąt.


Ok, już wiem, że do przesyłania PIT nie musicie mieć AR.
 
Last edited:
Kula chyba się doszukuje czegoś, czego nie ma. "Nieuczciwa konkurencja to reklama swojej firmy na nazwę innej.", nie widzę, aby ktoś z obsługi homepay reklamował tak swoją firmę, raczej użytkownicy forum, porównują homepay.pl do dotpaya.
To otwórz oczy i spójrz na słowa kluczowe, które (chyba) Kula podał wcześniej z ich strony. Oczywiście już zmienili.
 
To otwórz oczy i spójrz na słowa kluczowe, które (chyba) Kula podał wcześniej z ich strony. Oczywiście już zmienili.

Niemoralne? Raczej tak, ale pod nieuczciwa konkurencje sie to nie pisze.
 
Wszyscy co male za rok, dwa moze byc WIELKIE
HomePay zapowiada sie dobrze =) wiec nie pozostaje nic innego tylko czekac i obserwowac
Jak zareaguje dotpay moze zmienia stawki
A moze beda czekac na blad HomePay =)

A czy nazwa domeny innej strojny w slowach kluczowych to jakies wykroczenie ?
 
Wszyscy co male za rok, dwa moze byc WIELKIE
HomePay zapowiada sie dobrze =) wiec nie pozostaje nic innego tylko czekac i obserwowac
Jak zareaguje dotpay moze zmienia stawki
A moze beda czekac na blad HomePay =)

W kazdym badz razie konkurencja jest zdrowa. Poprawia jakosc uslug i cene.
 
Wszyscy co male za rok, dwa moze byc WIELKIE
HomePay zapowiada sie dobrze =) wiec nie pozostaje nic innego tylko czekac i obserwowac
Jak zareaguje dotpay moze zmienia stawki
A moze beda czekac na blad HomePay =)

A czy nazwa domeny innej strojny w slowach kluczowych to jakies wykroczenie ?

Dotpay zmieni stawki? na to nie licz, po 1 klienci dotpaya z otsów, to tyle co nic a po 2 dotpay zawsze będzie miał swoich klientów.

Osobiście używam już homepaya, i polecam.
 
@Topic
Osobiście nie mam usług w Homepay z kilku zewnętrznych powodów, aczkolwiek chętnie był rozpoczął współprace z tą firmą.
To czy wybijają się w 100% uczciwie, czy nie, lata mi koło nosa. Mamy takie czasy, że jest czasem ciężko inaczej.
Życze tej firmie wszystkiego co najlepsze.
 
Last edited by a moderator:
Moim zdaniem homepay jest porządny. Niestety do 25 roku życia nie założę tam konta...
 
To otwórz oczy i spójrz na słowa kluczowe, które (chyba) Kula podał wcześniej z ich strony. Oczywiście już zmienili.

Tak dla jasności, słowa kluczowe które zostały usunięte to: dotpay, dotpay.pl, platnosci.pl, przelew24.pl, transferuj.pl. Kula_ świadkiem. A wszystko za sprawą: OAMI-ONLINE - CTM-ONLINE - Trade mark consultation service - Basic "Trade mark name: dotpay". ani przelewy24.pl, ani platnosci.pl, ani transferuj.pl nie posiadają takowego trademarku, platnosci.pl to PayU i oni mają swój znak towarowy.

Pozdrawiam serdecznie.
 
czytajac wasze wypowiedzi dalej nie moge dojsc do tego czy kontynuowac z dotpay'em czy zaryzykowac i wziasc homepay.
dawajcie jakies trafne odpowiedzi ;]
 
czytajac wasze wypowiedzi dalej nie moge dojsc do tego czy kontynuowac z dotpay'em czy zaryzykowac i wziasc homepay.
dawajcie jakies trafne odpowiedzi ;]
Aktualnie ciężko coś napisać o HomePay, istnieją na rynku krótką chwilę dopiero.
 
chodzi mi o to czy ktos po miesiacu wyplacil i nie mial zadnych problemow ;]
 
Też czekam na informację, czy ktoś w ogóle od nich pieniążki wypłacił ;> Bo peszek by był jakby próbowali się wymigać od wypłaty.
 
No nie sadze aby byly jakies problemy z wyplata kasy.. Przynajmniej teraz jak firma startuje.. Raczej staraja sie wszystko dopilnować. Ja aktualnie korzystam z Homepaya i jak narazie jestem zadowolony. Chodź nie wypłaciłem jeszcze kasy i nie wiem ile się czeka itd. To aktualnie bardziej polecałbym wam Homepaya.

Ale oczywiście, jeśli ktoś wypłaci kasę to prosimy o info, które prawdopodobnie będzie dopiero najwczesniej za ~~2 tygodnie.
 
Też czekam na informację, czy ktoś w ogóle od nich pieniążki wypłacił ;> Bo peszek by był jakby próbowali się wymigać od wypłaty.
Nie mogą wymigać się od wypłaty bo na to jest prawnie wiążąca umowa. O pieniądze możecie być spokojni. Jednak nerwy i czas, to coś czego umowa nie gwarantuje. Jak ktoś powiedział, trzeba poczekać aby się przekonać. Betatesterom polecamy HomePay, na kimś trzeba testować :)
 
Back
Top