• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

Naczy ja to nawet nie wiem z kim się biliśmy przed chwilą jakieś gówna co nigdy ich nie widziałem ale piszą do nas "nonejmy" itp XD wiem tyle, że wpadło 10 osób na ue na plecy bo nie potrafili 220 leveli zabić i xloga wyjebaliśmy, damnn
 
chuj ze jakis makdonald co go siwek kopał cale zycie i psycha mu pekala to co chwile walil xloga z shadowki jebany placzek co go kukuryku na amberce skopalo
 
Nieee to było LB przed chwilą i gostki nie wytrzymali presji, więc wbiegli z UEczkami od drugiego boatu.

ale ile to bylo fragow, max 5 fragow i 3 osoby a nie 10, te typeczki od was juz wiecej wave bily niz tam na plecach sie dzialo
 
No okey, pierdol dalej ze mc donald a widzial foto w 2011 ( co gostek spamowal o inva do mnie na 100%) walilem xlogi? jedynie kiedy xlog polecial to z lunar jak gralismy w kilka magow, a tak to przestawalem grac bo to sie juz nudzilo, kukuryku to ty masz na glowie cwelu bity co ci ojciec musi sperma przylizywac.
 
chuj ze jakis makdonald co go siwek kopał cale zycie i psycha mu pekala to co chwile walil xloga z shadowki jebany placzek co go kukuryku na amberce skopalo

wypraszam sobie bo kukuryku to mnie przekopalo, jego rabarbarowe gumisie.
 
ja pierdole, co tu sie dzieje w ogole XD ten bombel to padał jak przebiegał wz2, a teraz cos dziamie tym ryjem
 
wypraszam sobie bo kukuryku to mnie przekopalo, jego rabarbarowe gumisie.

Bez kitu, gostkowi się coś pojebało. Ale to random, ludzi nie zna.

@Bańka, Boomerang czy jak ci tam.
No płakać płakał gruby, ale to, że nas Siwek kopał cały czas to pierwsze słysze. Chyba Ci się gostek coś od tego napierdalania ręcznie spike z ava w główce pojebało.
 
TY TO LADNIE WIDZE, SPAMUJECIE O LIDERKE DO CALARA, ROZOWEGO, OMELA, SIWKA, WILLE MHM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JEBAC WAS ZEROWCE
 
OD NO NEJMOW DOSTALI CZY NIC? I BEDZIE CWEL PIERDOLIL, ZE W 10 NA PLECACH BYLI, NA PLECACH TO NOSILEM TWOJA STARA NIEDOWLADA JEBANEGO
 
napisałem jeszcze do dempaha i bsp i narruto lucorraine, tez pograja

a ty bombel szczochu jebany jak ostatnio zalogowalem to pucerke waliles czy bysmy nie pograli, bo masz chujowych ludzi i chcesz wariatow xdddd
 
OD NO NEJMOW DOSTALI CZY NIC? I BEDZIE CWEL PIERDOLIL, ZE W 10 NA PLECACH BYLI, NA PLECACH TO NOSILEM TWOJA STARA NIEDOWLADA JEBANEGO

Ale może się przedstaw jak do mnie mówisz jebany kiepie, bo Ci kurwo brata zrobie. Jakiś rage dostałeś jebany epileptyku czy ci stary na capslocka usiadł pierdolony spermopijco? Dostaliśmy mieszanką wedlowską z 250lvlkami od tradówy noł nejmów co wcześniej całe, życie lvlki bili i warzony robili, żeby teraz stawić opór. Tak, to się zgadza.
 
Chuj calar w to, ze stara Ci słońce na zdjęciach pokazuje bo za grubym cwelem jesteś żeby się ruszyc
 
Ale uwal sie na cipe aloxine jakis co na 2 sd pada, ale wszyscy go znaja. Prawda jest taka, ze znaja cie przez twoja stara, to ona pierwsza zajebala przysiad na solar axe z rozjebanym pizdziskiem.
 
Ale uwal sie na cipe aloxine jakis co na 2 sd pada, ale wszyscy go znaja. Prawda jest taka, ze znaja cie przez twoja stara, to ona pierwsza zajebala przysiad na solar axe z rozjebanym pizdziskiem.

Ale już ci powiedziałem, że jak chcesz ze mną gadać to się przedstaw jebany brudasie. Solar axe to ci stary przy porodzie w potylice wbił jebana uposledzona kurwo bo mial nadzieje ze zdechniesz a na aborcje bylo juz za pozno, no niestety niezdechles ale za to teraz opozniony w rozwoju jestes jebany pecie. Ale w sumie skad mam cie znac jak zes cale zycie spedzil napierdalajac warzone1 i na kostce w yala depo jebany imbecylu.
 
Last edited:
Back
Top