• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[7.6][SQL][Nicaw] 4 problemy

Alaia RPG

New Member
Joined
Sep 21, 2016
Messages
9
Reaction score
1
Witam. Z Acc Makerem zostały mi już chyba tylko 2 małe problemy
Pierwszy- spore opóźnienie w statusie postaci.
Po włączeniu serwera i zalogowaniu się na konto trzeba było odczekać 10 min (może dlużej) żeby pojawił się status Online
a po wyłączeniu serwera status Online zostaje w nieskończoność
scr1.jpg



Drugi problem- Latest Deaths pokazuje tylko ostatniego zgona a chciałbym żeby wyświetlało co najmniej 20
w myphpadmin / kolumnie Player_deaths pokazują się wszystkie deady
scr2.jpg


I jeszcze teraz przy zakładaniu konta pomyślałem że można zmienić 2 rzeczy tak jak na screenie :
-podkreślona na czerwono ramka (na tekst) która jest zbędna i pasowało by ją usunąć

-Po założeniu konta pod tą ramką pojawia się napis Account created! i chciałbym żeby ten napis pojawiał się w okienku pop-up w którym po wciśnięciu "Ok" strona zostanie przekierowana na www.---.---/login.php?redirect=account.php
6defb602f57545c2d8dd4915042aeee7.png
 
Last edited:
@blady703 Tak na Avescie 0.6.3
próbowałem teraz działać z Zonte Acc (ta wersje z GitHuba) i coś czuje że przy mojej wiedzy to zjadł by mi ten accmaker cały dzień
zaciąłem się przy 2 błędzie
There are string(59) "SELECT COUNT(`player_id`) AS `value` FROM `players_online`;"
(query - SQL error)
Type: select_single (select single row from database)

Table 'avesta.players_online' doesn't exist


Poza tym plik .sql z avesty jest kompatybilny raczej z Nicaw'em :
274a11e67057fc50ff6e85579f51e297.png


Póki co zostaje przy Nicaw acc bo tam już wszystko działa (a też sporo trzeba było poprawiać)
oprócz tych drobnych błędów które podałem w pierwszym poście
Do tego Zonte acc na pewno jeszcze wrócę, przede mną jeszcze test serwera który potrwa kilka miesięcy :)
 
Back
Top