• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co byscie zrobili na moim miejscu?

Status
Not open for further replies.

averatec

Advanced OT User
Joined
Jun 1, 2007
Messages
2,243
Solutions
4
Reaction score
160
Location
Poland
Sytuacja ma sie tak, pewnego popoludnia, zauwazylem iz serwer pvp-enfo.pl, jest atakowany(udp flood), logi wykonane, serwer atakujacy volera.pl - tuchol (z otl), atak udalo sie zminimalizowac, ale to nie tuchol atakowal, tuchol dal dostep swojemu miszczowi vDk!
Aby ktos nie pomyslal ze dane byly spoofingowane, to podaje taki fakt iz ovh wymienialo routery, ktore ten problem naprawiaja.
Co teraz zrobilibyscie?
 
Last edited:
Sytuacja ma sie tak, pewnego popoludnia, zauwazylem iz serwer pvp-enfo.pl, jest atakowany(udp flood), logi wykonane, serwer atakujacy volera.pl - tuchol (z otl), atak udalo sie zminimalizowac, ale to nie tuchol atakowal, tuchol dal dostep swojemu miszczowi vDk!
Aby ktos nie pomyslal ze dane byly spoofingowane, to podaje taki fakt iz ovh wymienialo routery, ktore ten problem naprawiaja.
Co teraz zrobilibyscie?

Pojechac do KRK i mu najebac :D
 
tak wogle to wes mu pus taki dos z komputra ze mu spali serwer a potem to wierz wpisujesz truncanted tanble accounts i masz szypki ots
 
Ja bym puścił mu botneta ...
a jak nie miał bym na to warunków to bym sie z nim dogadał bo nie mam nic do niego...
 
averatec
997 i wiesz co z nim robić. Zbierz tylko odpowiednie dowody i troche kasy w kieszeni i do tego przeprosiny na forum :p
 
dowody to ja juz mam :) a na policje to sie od poczatku szykowalem :)
nie zebym mial radosc z udupienia 17-latka ale mam :)
pewnie myslal ze jakies malo inteligentnego noobka atakuje, ale sie pomylil
 
Ale wiesz że w najgorszym przypadku udupisz go tak że neta do końca zycia sobie nie podłączy ;] W najlepszym skończy się na przeprosinach i/lub $$.
Sam gówniarza tego uczyłem ;s
 
Ale wiesz że w najgorszym przypadku udupisz go tak że neta do końca zycia sobie nie podłączy ;] W najlepszym skończy się na przeprosinach i/lub $$.
Sam gówniarza tego uczyłem ;s

na samych przeprosinach sie raczej nie skonczy, bo z powodu ataku odnioslem szkody materialne, wiec jakies $$$ wpadnie do kieszeni :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top