• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co byscie zrobili na moim miejscu?

Status
Not open for further replies.
tymczasowo mozesz @ puscic na jego abuse.
 
tymczasowo mozesz @ puscic na jego abuse.

ovh, poinformowalem juz, teraz tylko jeszcze podam ze oprocz tuchola dedyka musza zablokowac vDk dedyki :) udowodnie to im i bedzie mial zablokowane dedyki
 
Myślę ze dobrze postąpił bo takie zachowanie jest wręcz naganne :wub:

Spoczko. Administratorzy/moderatorzy OtLand nie biora odpowiedzialnosci za to, co robia ich uzytkownicy poza forum, a nawet troche przez forum (scam pls). Sa to problemy pomiedzy uzytkownikami, tak wiec nikt bana nie powinien dostawac.

Dziekuje.
 
Spoczko. Administratorzy/moderatorzy OtLand nie biora odpowiedzialnosci za to, co robia ich uzytkownicy poza forum, a nawet troche przez forum (scam pls). Sa to problemy pomiedzy uzytkownikami, tak wiec nikt bana nie powinien dostawac.

Dziekuje.

uwazaj, bo Ci spalimy garniak!!!
 
Spoczko. Administratorzy/moderatorzy OtLand nie biora odpowiedzialnosci za to, co robia ich uzytkownicy poza forum, a nawet troche przez forum (scam pls). Sa to problemy pomiedzy uzytkownikami, tak wiec nikt bana nie powinien dostawac.

Dziekuje.

Tak samo dobrze mogli by dezaktywować jego paszport Polsatu, co to ma do tego :)
 
Ja też bana dostałem. A powodem był chyba zły humor elfa.Smutne :(
 
Tak samo dobrze mogli by dezaktywować jego paszport Polsatu, co to ma do tego :)

Jak wszystko pojdzie po mojej mysli, to we wrzesniu bede londynczykiem. Poobciagamy sobie?
 
Jak wszystko pojdzie po mojej mysli, to we wrzesniu bede londynczykiem. Poobciagamy sobie?

No to wbijaj wbijaj napijemy sie, wybijemy sobie gdzies z ziomkami jeszcze hehehe, wiesz gdzie bedziesz mieszkac?

#edit

Ahh, i moze ci zalatwie jakas robote jako programista hehe.
 
Ale wiesz że w najgorszym przypadku udupisz go tak że neta do końca zycia sobie nie podłączy ;] W najlepszym skończy się na przeprosinach i/lub $$.

Jesli tak uwazasz to chyba sie jescze nie zdezyles z szara rzeczywistoscia polskiego wymiaru sprawiedliwosci.
 
No to wbijaj wbijaj napijemy sie, wybijemy sobie gdzies z ziomkami jeszcze hehehe, wiesz gdzie bedziesz mieszkac?

Nie powiem Ci teraz dokladnie, bo nie pamietam gdzie to tam mialo byc, ale gdzies w poblizu centrum. heh.
 
Bodajze gdzies w poblizu siedziby Cisco na regent street, 20 minut drogi stamtad +/-.

#
Albo mnie google maps oklamalo i tam nie ma cisco, bo na ich stronie pisze, ze maja w finsbury circus biuro, w takim razie 20 minut +/- stamtad, heh. xd
 
Last edited:
na samych przeprosinach sie raczej nie skonczy, bo z powodu ataku odnioslem szkody materialne, wiec jakies $$$ wpadnie do kieszeni :)

gówno, gówno, gówno prawda.


najpierw mu to udowodnij - że to on atakował a nie stał się ofiarą hakera

później udowodnij to, że odniosłeś szkody materialne (czy Ty wiesz co to są szkody materialne? co się stało - spalił Ci dysk ? Monitor? karte graficzną? wybił okno? Nie? O... to nie szkoda materialna.

wpadnie do kieszeni? Wpadnie lub nie wpadnie - Twój komputer - materiał dowodowy, serwer - materiał dowodowy. Jednym słowem zabiorą Ci i komputer i serwer do czasu rozwiązania sprawy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top