• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co byscie zrobili na moim miejscu?

Status
Not open for further replies.
jakbym chcial chara za pieniadze to bym kupil jakiegos msa, ja chce twojego palla za free, tylko z mojego sentymentu do tej postaci go jeszcze masz xD tak bys mogl trackowac rookgarda nim
 
Ej, jak tam z punkcikami dla mnie sprawa wyglada Sasi?
 
zalatw unbanna u xinna bo sie na mnie obrazil :/
i zostaniemy kolegami co?
 
Last edited:
Mowcie co chcecie, ale Sasir ma najlepiej dopracowana rl mapke...
 
Ty kula kurwa co zrobiles evo milion exp myslisz ze czuje do ciebie respect? bys sie popisal jak losik lub ktos inny to bym cie szanowal po chuj sie wgl wpierdalasz jak nie wiesz o co kaman.
 
Ty kula kurwa co zrobiles evo milion exp myslisz ze czuje do ciebie respect? bys sie popisal jak losik lub ktos inny to bym cie szanowal po chuj sie wgl wpierdalasz jak nie wiesz o co kaman.

Posts: 1
zalatw unbanna u xinna bo sie na mnie obrazil :/
i zostaniemy kolegami co?
Znote nie pomógł? o_O
 
Sami po sobie widzicie jak wyglada konkurencja :]
^^
 
Bronisz sie tym, ze mam 1 post? chuj z tym ale ten kto mnie zna to zna i wie kim jestem nie rozumiem cie po jaki chuj sie wtracasz do tematu posty chcesz ponabijac straszysz sasira, ze dostanie bana na otsliscie odbiegajac od tematu jezeli ktos ma jakis problem to po to jest forum zeby mu pomoc jak sie potrafi a nie wypierdalac ze bana mu sie zalatwi na otslist czy cos w tym stylu ,cze.
 
Extra ze strony Elfa ze vdk zostal zbanowany.. skoro nie zlamal zadnego punktu regulaminu :)
Idiotyzm_/

Kto jest tak kompetentnym administratorem Elidi?? Ribery?
Szczere gratulacje na stawianiu otsow prosto z internetu z masa bugow :x
 
Last edited:
Bronisz sie tym, ze mam 1 post? chuj z tym ale ten kto mnie zna to zna i wie kim jestem nie rozumiem cie po jaki chuj sie wtracasz do tematu posty chcesz ponabijac straszysz sasira, ze dostanie bana na otsliscie odbiegajac od tematu jezeli ktos ma jakis problem to po to jest forum zeby mu pomoc jak sie potrafi a nie wypierdalac ze bana mu sie zalatwi na otslist czy cos w tym stylu ,cze.

eee br?

a co kurwa nie pozwolisz mi sie wtracac?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top