• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co byscie zrobili na moim miejscu?

Status
Not open for further replies.
Wiesz sasirq to nie vdk ^^
Ale jestes slaby tyle ci powiem bo byle noob cie robi "pinga na stronke" i nieumiesz tego zablokowac.. :]
Jak odbanowales reszte mojego teamu to i mnie mozesz :):)
 
juz bylem kretem, nevaxa, sasirem, co next?
jutro bedzie wszystko naprawione, najwazniejsze ze unbanik na otsliscie jest ;) a reszta to chuj
 
Atakami na otsa czasem dowiadujesz sie co jeszcze na twoim otsie nie dokonczyles :]
Wiadomo ze wszystko ma swoje granice ale i robienie konkurencji i takie tam to tez nie najlepszy sposob na wylonienie swojego otsa ponad 300 innych chodz naprawde nierozni sie prawie niczym.

A pozatym odbanuj mi Shira :eek:
 
Atakami na otsa czasem dowiadujesz sie co jeszcze na twoim otsie nie dokonczyles :]
Wiadomo ze wszystko ma swoje granice ale i robienie konkurencji i takie tam to tez nie najlepszy sposob na wylonienie swojego otsa ponad 300 innych chodz naprawde nierozni sie prawie niczym.

A pozatym odbanuj mi Shira :eek:
fail
 
Byłeś 'niby' mną i moją nevaxą bo wiele rzeczy zrobiles tak jak ja mam :peace: + pare swoich rzeczy wrzuciles [;


a sasirem byłeś jesteś i będziesz Mateuszku od Jarka Łaciny
 
Dobra przestan mi juz tutaj gadac takie bzdury, kazdy czlowiek jest z natury leniem, skopiowalem sobie tylko train monki i zgapilem pozycje 5 npckow, to jest naprawde az tak "wiele"??

@Up fail to ty masz kazdego miesiaca po otwarciu serwera ;>

i jak chcecie moge byc dla was sasirem, albo sasi, lepiej brzmi
 
sasir oddasz mi tego pallka na non pvp? bym se nim troche pobocil a ty i tak go nie uzywasz, cooo ziam?
 
Dobra przestan mi juz tutaj gadac takie bzdury, kazdy czlowiek jest z natury leniem, skopiowalem sobie tylko train monki i zgapilem pozycje 5 npckow, to jest naprawde az tak "wiele"??

@Up fail to ty masz kazdego miesiaca po otwarciu serwera ;>

i jak chcecie moge byc dla was sasirem, albo sasi, lepiej brzmi

Siema sasi sypnij coś pointsami bo bym polewelował coś na iriance
HEHE
 
Irianku drogi załatwiłem Ci zasłużonego bana na otservlist :) Ponownego.

Kocham :*
Kula
 
A widzisz a mi Ham i Prostak zbanowal 84 druidka :<<
 
350 zl i jest tfuj

Shirol daj nick, jeszcze raz postraszysz mnie vDk to inaczej to zalatwimy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top