• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Debian 8 Nie moge sie zalogowac na serwer Tfs 1.2

Srync

New Member
Joined
Dec 24, 2017
Messages
9
Reaction score
0
Witam. Pisze post bo juz nie mam sil, ciagle jakies przeszkody z jedna sie uporam to zaraz sie druga znajduje. Zaczne od tego ze chcialem skompilowac silnik na windowsie ale byly jakies bledy wiec przezucilem sie na debiana 8 bo sa dobre poradniki. Po 3 dniach prob i bledow udalo mi sie skompilowac tfs 1.2 na debianie. Stronka dzial gesiora ale jak chce sie zalogowac na ots to pokazuje mi komunikat ze mam wbic na 10.98 ogarnolem clienta i ip changera ale to tez nie pomoglo. Wiec skmpilowalem otx pod tibie 8.6 i teraz blad passami. Nie wazne czy tworzone podczas instalacji stronki czy przez creator zawszs wyskakuje komunikat ze zle passy. Jak dla mnie to cos jest z laczeniem z baza danych, baza dziala i zawiera acc ale klient tego nie widzi(nie wiem czy tak to dziala). Linucha mam na virtualboxie dzialam na nim przez putty i winspc. A i jeszcze mam pytanie dlaczego stronka dziala tylko na kompie, na lapku nie dzial czy telefonie a sa w tej samej sieci. Mam tez moze glupie pytanie ale co zrobic zeby dodac ots w swiat, zeby kumple ze szkoly sie mogli zalogowac? Czy tak sie da juz po odpaleniu silnika? No coz to by bylo na tyle moich wypocin. Jesli ktos zechcial by mi pomoc to bylbym bardzo wdzieczy. Ots zawsze mi sie marzyl :) z gory dziekuje. Pozdrowienia i wesych swiat wszystkim.
 
Back
Top