• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gamelus.com - nowa lista serwerów

ja chce tylko kupon lotka za 3zl skromnie za te 97 zl zalatwcie droga kopertowa zeby byly to wygrane numerki ;p a jak nie to dziwke mi przyslijcie do domu :p

za 100 zł to tylko twoją starą przyślą


#temat

a zauważ też, że znajdą się tacy co będą fake konta robić, żeby lajkować sobie i co wtedy o_Oo
 
a zauważ też, że znajdą się tacy co będą fake konta robić, żeby lajkować sobie i co wtedy o_Oo
można to zweryfikować, po aktywności użytkownika, nie ?


#edit 00:01, 06.12.2012 - jestem na prowadzeniu, hah.
xDd7Q.png

RDN[fE.png


btw. podziwiam tą Izę, czas w jakim zdobywała lajki jest niesamowity :D
 
Last edited:
Prace troche stanęły, jednak lista wciąż się rozwija.
Ostatnio było mało czasu na prace nad stroną, ale dzisiaj zmieniliśmy wygląd kalendarza, dodaliśmy nadchodzące starty serwerów nad listą serwerów Tibii oraz dodaliśmy steam connecting w Counter Strike'u
 
Nie ma nic od razu niestety, z SEO też nie można od razu polecieć. Tak czy siak, patrząc na wykresy oglądalności, widzę że się rozwija :)
 
Usprawniliśmy dzisiaj trochę mechanizm sprawdzania serwerów, dzięki temu lista jest bardziej przejrzysta, nie ma już serwerów które nie działają.
Zachęcam do dodawania startów, jestem także otwarty na propozycje zamieszania Newsów na głównej stronie.
 
Kolejny update wyglądu strony, głównie listy serwerów oraz górnego menu.
 
up albo daję 100 zł a ta się pyta czy nie ma drobniej albo końcówki xD
 
Proponowałbym ogarnąć pobieranie statusu serwerów, ilość graczy jest błędnie wyświetlana:

status.png
 
Wow, a więc minęło trochę czasu od jakichkolwiek zmian na liście, ale to przez kompletny brak czasu, ostatnio było go troszkę i troszkę go będzie, więc po pierwsze to - zmiana domeny na ServList.net
Po drugie update wersji serwerów, po trzecie to przymierzamy się to zmiany kolorystyki strony - jest za ciemno :(
 
Uffff, w końcu po sesji, więc w końcu czas na servlistę :p
Więc tak, nowy template jest już tworzony, i pracuje nad nim mój dawny znajomy z technikum, myślę że się dogadamy, ma bardzo fajne pomysły, w każdym bądź razie zaskoczymy was zupełnie nowym stylem wyświetlania serwerów, odskakujemy od zwykłej listy i komórek '10px na 30px', na myśli mamy ułatwienie każdej osobie poszukującej serwera znalezienie tego odpowiedniego, serwery będą zawierały więcej miejsca, będzie można zobaczyć więcej informacji na raz, co oznacza że serwerów będzie mniej na stronie, jednak dodamy zaawansowane filtry.
Co do kolorystyki, to będzie w końcu coś na co będzie można popatrzeć i nie będą bolały oczy :) Trzymajcie kciuki :)
Jeśli chodzi o reklamę, to będzie bum :D Pozdrawiam :)
 
Back
Top