• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gamelus.com - nowa lista serwerów

Dodaliśmy po 1 nowej sygnaturce dla każdej gry, oraz wykresy graczy online w danych godzinach.
 
fajnie, że się nie opierdalasz, tutaj masz duży plus no i też plusik, że bierzesz pod uwagę zdanie ludzi z zewnątrz, a nie jak niektórzy "jestem adinkiem to wiem najlepiej"

:p
 
Dzięki za miłe słowa ;)

Teraz pracujemy nad rankingiem serwerów który jest już prawie gotowy.
Dodaliśmy już opcję pisania newsów które wyświetlają się wszystkim tym którzy dodali dany serwer do ulubionych.
 
Jakie kryteria będą w rankingu brane pod uwagę?
 
Najprawdopodobniej ilość głosów + ilość ulubionych
Gwiazdki będą zmieniać kolory wraz z ilością punktów (głosów + ulubionych), będzie podobnie do starego systemu gwiazdek na allegro.
 
Zróbcie grupowanie serwerów według kraju, tak jak na liście tego lamusa. Bo odstrasza ostro, wszystkie serwery porozrzucane a ja np. jako polak, jak grałem w tibie to szukałem raczej polskiego serwera, a u was żeby znaleść co ciekawego, trzeba przewracać i przewracać... ;P
 
sam jesteś lamus a wasza lista jak na razie nie równa się z listą xinna.

Nie zaśmiecaj tematu ot expercie, idź na tnt z kolegami pogadaj. Tam są też sami experci...

A xinna nazwałem lamusem, bo każdemu wjeżdza "na gimnazjalne pociski", wnioskuję z tego że miał w gimnazjum jakieś problemy.
 
Wczoraj dodaliśmy flagi na liście serwerów do szybkiego filtrowania wzgl. krajów.
 
Wybierz sobie prezent na mikołajki!
Wybierz prezent, my zapłacimy! Napisz co chcesz dostać, a być może Mikołaj odwiedzi właśnie Ciebie!

Zasady konkursu są proste: Udostępnij konkursowy post na swojej tablicy Facebook. W opisie podaj co chcesz dostać.
Wygra ta osoba, której najwięcej znajomych polubi udostępniony post!

Wybrać można tylko jedną rzecz (np. klucz do gry, serwer, myszkę itp.), maksymalna wartość prezentu to 100zł.

Zapraszamy do zabawy :)

Konkurs trwa do 06.12.2012.

UWAGA! Prosimy o udostępnianie postów w trybie PUBLICZNYM tylko te posty biorą udział w konkursie!

Link do konkursu:
private-servlist.com | Facebook
 
#up
skąd sobie mają ludzie wybrać tą rzecz? jest jakaś lista, czy po prostu rzucić samemu linkiem ze sklepu internetowego, czy jak i czy cena do 100zł liczona jest wraz z przesyłką, czy przesyłkę liczy się oddzielnie?
 
Mogą wybrać sobie to, co chcą, oby tylko nie były to sztuczne pochwy itp :) Co do ceny to o ile są to ziemskie koszty przesyłki to możemy to wliczyć na nasz koszt.
 
Mogą wybrać sobie to, co chcą, oby tylko nie były to sztuczne pochwy itp :) Co do ceny to o ile są to ziemskie koszty przesyłki to możemy to wliczyć na nasz koszt.

ciekawi mnie czy uprzedzając o tym niecodziennym prezencie, ktoś już taki chciał czy może ty takiego chcesz

#temat

zapewne większość ludzi co weźmie w tym udział to tibijczycy więc pewnie będą chcieli PACC'a albo konto na brazzers czy czymś takim XD
 
ja chce tylko kupon lotka za 3zl skromnie za te 97 zl zalatwcie droga kopertowa zeby byly to wygrane numerki ;p a jak nie to dziwke mi przyslijcie do domu :p
 
Back
Top