• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gamelus.com - nowa lista serwerów

Tak patrzyłem na sortowanie i tak dalej, możecie dodać opcję od sortowania po krajach bo jej nie widziałem.
 
Dodałem jako TODO.
Zachęcam do dodawania startów swoich serwerów do kalendarza :)
 
Mozę jakiś zintegrowany system z otsami? typu, system polecancych poprzez private-serverlist żeby zwiększyć trochę liczbę odwiedziń? mi jak i wielu osobą z tego forum zależy na chociaż małym zmniejszeniu "popularności" listy xinna, trzeba tylko graczy do tego zachęcić.


Xinn za dużo osób wyrzucił z "interesu" i nie zasługuję na to, żeby prowadzić taką listę. Lista osób jest na prawdę długa, a wielu z nich nie zasłużyło na bana - jestem jedną z nich.
 
Mozę jakiś zintegrowany system z otsami? typu, system polecancych poprzez private-serverlist żeby zwiększyć trochę liczbę odwiedziń? mi jak i wielu osobą z tego forum zależy na chociaż małym zmniejszeniu "popularności" listy xinna, trzeba tylko graczy do tego zachęcić.


Xinn za dużo osób wyrzucił z "interesu" i nie zasługuję na to, żeby prowadzić taką listę. Lista osób jest na prawdę długa, a wielu z nich nie zasłużyło na bana - jestem jedną z nich.

Przydałoby się zatrudnić support, który sprawdzał by serwery, tylko że potrzeba na takie stanowisko kogoś zaufanego i oblatanego w grach.
 
Przydałoby się zatrudnić support, który sprawdzał by serwery, tylko że potrzeba na takie stanowisko kogoś zaufanego i oblatanego w grach.

Przydałby się jakiś temat na jakimś forum, opisać sytuację co xinn odwala, że duża ilość TOP, polskich serwerów nie jest wyświetlana i namawiać graczy do korzystania z private-serverlist. To jest do zrealizowania moim zdaniem.

A i od razu proszę hejterów, liżacych xinna dupe o nie cytowanie mojego posta i próby wmówienia mi, że nie mam racji. Nie zaśmiecajmy tego tematu.

Dziękuje.
 
rozreklamuj to na jakis br forach, swe, itd itp, zbanuj xinna perm na tej liscie, pogadaj z hosterami niech dodza banery na swoje stronki otsow, a w pozniejszym czasie dostana losowi podswietlanie, czy free lepsza reklame itd itp
 
There are 24150 players online on 772 servers
Last Update: October 10, 2012, 5:40 pm

We have 2142 servers in our database
Current Time: October 10, 2012, 5:40 pm


Takiego czegoś mi też barkuje na liście, takie cos jest na otslist i otservlist tu tez bys mogl dodac
 
No ogólne statystyki jak najbardziej by się przydały no i jakiś system banów.
 
Jak najbardziej te opcje zostaną dodane.
Dzisiaj zmieniliśmy wygląd głównego menu, co o tym myślicie?
 
Strona świetnie wygląda wszystko czytelne i funkcjonalne tylko np. tam gdzie pisze start serwera powinno być jakoś bardziej wyróżnione nie mówie tu o podświetleniu tylko nie wiem jakiś kolor dodać czcionki lub hmm sam nie wiem wyróżnić to bo się za bardzo wtapia i jest mało zauważalne no i ten system banów tylko nie jakiś hardy jak u xinna tylko po prostu taki żeby waliło z automata bo zaraz się zrobi spam tak jak niegdyś u xinna że było 20 serwerów po 1000 osób a nawet strony nie było :) no i reklama !
 
To z góry banuj na start otsy tripera te dinera i simson i openka i inne gowna bo gosciu ma przyjebany leb i spoofuje od dnia startu swoich otsow.
 
Strona świetnie wygląda wszystko czytelne i funkcjonalne tylko np. tam gdzie pisze start serwera powinno być jakoś bardziej wyróżnione nie mówie tu o podświetleniu tylko nie wiem jakiś kolor dodać czcionki lub hmm sam nie wiem wyróżnić to bo się za bardzo wtapia i jest mało zauważalne no

Zmieniliśmy tło, teraz lepiej?
Btw, dodaliśmy już sygnaturki (na razie jest jedna opcja graficzna) oraz w filtrze dodaliśmy pole "wybierz kraj".
 
Back
Top