• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Germany] OriginalTibia 7.4 (HR) - DX9/OPENGL

Status
Not open for further replies.
These forums never cease to amaze me (interpret it however you like) o_O
 
mex dostaje wiadomosci ze kazdy ma maze tombe a ja dostaje wiadomosci ze pocisnelem mexa dziekuje dobranoc
 
he's face is worst then spidi face... i thought that spidi got the worst face I have ever seen but now i change my mind
probably he will jerk off all his boring life ;// no girls no party no friends just tibia .... holyyyyyyyyyyyyyy shitttttt

and who are you ?
 
pomijajac fakt ze ci nie wyszlo bo nie czuje sie pocisniety bo rownie z twojego ryja moznaby sie posmiac ale szkoda na to czasu nie kazdy jest takim nerdem jak ty zeby edytowac czyjes foty i spamowac forum jakby sie nie mialo nic ciekawszego w zyciu do roboty :)
 
to nie ja edytowalem i wstawialem idioto jebany ... posmiac z mojego ryja z takim ryjem jak masz ty sorka no ale nie da sie :) nie wyszlo mi ? czlowieku twoim zdaniem mi nei wyszlo a 15 osob sie z ciebie smieje na priv nawet ziomy ztwoijego teamu wiec cisnij tam podloge i idz expic na maze tombie jak bedziesz wyciskal pryszcze to pewnie scarab coiny wyskocza ty idioto zajebany
 
you would always like to have best team with best players so u can just follow them, win and troll enemies even trough u did nothing special and was easy for u ? this time u had bigger challenge by having noobs in team and u showed u cant do anything else on vent except complaining but i dont blame u for loosing its truth u had the biggest retards in team i still wonder why u keep them there, biggest trash ever, kicked from our team so u took them, kick this trash that can only insult and spam privs in game 24/7. examples of them is koval ender nuriza and biggest looser and thief ufc fighter.

Cause my REAL team is on tibianic? so we just kept them and try to have fun with what we have. And it worked fine. i had fun while it lasted:D
 
Cause my REAL team is on tibianic? so we just kept them and try to have fun with what we have. And it worked fine. i had fun while it lasted:D
Real team= massrecruit trade, brs,russians, indonesians, turks...........
 
Real team= massrecruit trade, brs,russians, indonesians, turks...........

70% of the team on tibianic ive been with for 1-2 years now(if not longer). so say again ?

i know your mad you lost war there so quickly.
 
jak bedziesz wyciskal pryszcze to pewnie scarab coiny wyskocza ty idioto zajebany
buahuaha made my day xD


Kiedys byly fajne wary , teraz 100% defens. Jest was o 1 mniej to uciekacie na desert qusta , demone albo hellgate ,
war ktory powinien trwac 15minut trwa 3 godziny :|


Pozatym war byl spoko , raz na pizde i juz wam sie odechcialo grac pozdro i ty mex ktory mowi ze zawsze my spierdalamy servery bo odchodzimy , zrobil wlasnie to samo pozdro dla ciebie ;)

I bez kitu jaka japa XD jak z cwel.pl
 
I na chuj odpisujesz temu zjebowi mex? Chce sie kompromitowac to mu pozwol niech mysli ze jest pro ogarem i potrzeba 7 ludzi zeby go zabic. Legenda jebana co nowego chara musiala na originalu robic ahahaha.

Batigówno , najgorszy noob swiata tibii , tylko ty mozesz przebić morde mexa i spidiego cos czuje ;(
Bo glosem juz przebiliscie z glimmerem nie dojebancem posranym. Slyszalem ze jak expie na tombie to prawie sie nie posrasz zeby mnie nie ze sneakowac , takie masz parcie ze ci staje ;(
Mnie juz sneakowanie znudzilo od 2 otsów nikogo nie sneakuje tylko na battle czekam i doczekuje sie defa Y0
 
Widze zordon wrocil do dobrej formy i rozjebal temat .. zordonos delpieros +10000 za pojazd na bezbronnych dzieciakow bo po mexa ryju z 16 lat wyczowam
 
Wycisnij scarab coina a co do wtczowam to widze nie wyczowasz trollingu na tak malych dzieci i jak ty
 
albo mi sie wydaje albo widze trądzik na twoim dziewiczym pomarszczonym czole?
 
Widze ojciec cie tam gwalci ze wszedzie widzisz kutasy bo sorry ale a mojej pieknej buzce nie ma a na twojej szpetnej mordzie jest :)) w sumie yo nigdy jeszcze tego nikomu nie pisalem ale moglbym cie odwiedzic jakbys chcial i ci wpierdolic i dodac foteczke na otlanda
 
Ojjj zal dupe sciska ze morda jak klapek i ze twoi koledzy i nie tylko sie smieja teraz z twojego ryja i ze na ciebie wjechalem i probojesz cos sobie tam wmawiac ale nie jestes w sta nie pojechac pieknego endera sorrrryyyy slepaku.aaaaaa jux wiem czemu ty takie dziwne rzeczy widzisz ... Bo okulary masz za slabe pajacu slepy :)) idz na mordzie poexpij ahahha juz wiem czemu tibia to twoje cale zycie :)) bo maze tombe masz na ryju
 
mex wez juz gosciu dal sobie spokoj a ty dalej kombinujesz, z tą morda daleko nie zajdziesz tak od serca ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top