• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Germany] OriginalTibia 7.4 (HR) - DX9/OPENGL

Status
Not open for further replies.
nie wydaje ci sie smieszne spinanie dupy bo na otsie dostales po papie? zrob przysiad na butelce i ci przejdzie
 
nie wiem kto dostał w pape zostaliscie rozjebani expiliscie do 5-rano i skonczylo sie ze macie teraz 60 lvle i został po was tylko płacz i lista dedkówwww
 
nie badz smieszny dostawaliscie przez 2 tygodnie az zal bylo juz sie tam logowac po ostatniej masakrze w molsach dlatego odpuscilismy sobie rownie dobrze zamiast sie rokowac w nocy na sobie i na was moglismy wbic bany bo to juz nawet satysfakcji nie dawalo wygrywanie 24/7 z wami.
Kazdy kto chociaz troche uzywa mozgu u was przyzzna ze byliscie gnojeni a tylko ci co sie z tym pogodzic nie moga beda sobie wmawiac ze to my przejebalismy
 
dobra mex nie pierdol ciagle dostawales po lbie, nie grales nawet dobrze ci powiem te mity o tobie to rozwiales na tym otsie......... Taki zaowan to cie nosem wciaga 1vs1 , wypadles chlopie chyba z wprawy lekko
 
Zaowan jest lepszy ode mnie ale niestety to jest tibia i jesli dwoch w miare dobrych graczy ze soba bedzie sie tluklo to zaden nie wygra ale przyznaje ze jest zaowan lepszy i nie mam problemu tego przyznac. Reszte od was wciagne nosem ale nawet nie chce mi sie tego tematu drazyc bo jestescie gownami z war otsa ktore mysla ze osiagnely szczyt pvp. Nie wnikam juz kto ma lepsze pvp od kogo bo mnie to przestalo obchodzic ale zawsze moge sie zmierzyc z kims 1v1 nie zaszkodzi.
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy co was to kurwa obchodzi jak ja gram, nie rozmawiam z wami nawet nie pisze do was na tej jebanej tibi, czy przegram czy wygram nie odzywam sie do was i nie spinam dupy o byle gowno jak wy.
 
skoncze tą dyskusje jako pierwszy, mozesz byc pro w tibii, ale to tylko tibia, w zyciu jestes pewnie bity przez kolegów w szkole nie ukrywajmy kazde normalne dziecko za ten ryj wyjebiało ci w cymbał na srodku holu :D elo pozdro btw to nie twoja wina.
moze mama piła podczas ciązy ? moze tata ją bił szuałbym w tym przyczyny elo
 
ktos jest od ciebie lepszy, to jest nolifem ktos jest od ciebie gorszy to jest noobem, czy nie tak to dziala?
A skoro moje znamie cie tak zaintrygowalo to poczytaj sobie w google o tym a nie bedziesz wymyslal zalosne zarciki
 
idz na silke ludzie beda cie szanowac
potrenuj zapasy box jeszcze mozesz cos zmienic!!
 
to jest tak jak mi sie bedzie chcialo zmienic to to zmienie jak mi sie nie bedzie chcialo to nie zmienie i bede sobie tak zyl jak ten ninja

 
Ty mex ale ty kirwa sobie nie mysl ze my o tej maze tombie tylko gadamy i sie smiejemy bo kurwa koles ryj to masz szpetny , wlosy rozjebane, uszy jak http://static3.wikia.nocookie.net/__cb20110526212249/nonsensopedia/images/f/fe/Kulfon.jpg , twoja glowa jest tak duza ze ja pierdole, no kurwa gosciu jestes caly rozjebany , dobrze ze z ojcem fotki nie wstawiles bo by kurwa caly internet sie wyjebal, chyba ze masz matki geny no to podiwiam starego ze taki cos macal, chyba ze wieczor kawalerski kolegi byl i twoj ojciec sie zajebal i mu kawal zrobili i zgwalvil tancerke ktora teraz 2 razy woe ej musi napierdalac dupalem zarobic na ciebie bo do pracy nie pojdziesz zeby matce pomoc tylko do kurwa 60 bedzies napierfalal na kompie bo znajonych zero , a wiec prosze cie nie mysl ze to tylko z maze tomby maja beke ludzie TWOJ RYJ CALY JEST ROZJEBANY
 
Jestem na twlefonie dlatego tak pisze i nie ma sensu poprawiac na takie scierwo jak ty
 
hahah mex hoe is je salaris daar in polen ? al hoger geworden dan 2 euro per uur? je kan altijd naar nederland komen maatje!
In iedergeval praat niet meer pools lelijke taal..
 
Mex to co wez dawaj udowodnij jakim cwaniakiem jestes na realu i wyslij info na priv a wpadne sobie na piwko ... No chyba ze tylko na forum jestes taki cwany i w twarz nie powiesz mi nic przykrego
 
Dobra ender odpocznij bo już mi sie go troche żal robi.
 
nie ma czego byc zal bo mnie to nawet nie rusza jakis pajac metr 60 ze spietym czolem spina dupe
 
To jednostrzałowiec z tibi , w zyciu ci adresu nie poda ;p.
A na te "znamie" to chyba jakąs operacje mozna zrobic xD . moge ci podac jakies linki do chirurga plastycznego , moze wkoncu jakas laska sie odezwie i nie bedziesz na otlandzie 24/7 i wylaczysz tibie !!
Bez kitu mex , dobre masz pvp ale stracilem do ciebie szaczun pelny. Jezeli w poswieceniu dla tibi , zostales takim gównem w RL wow gz , gj.

Wjezdzasz na Endera 160 , jakis kutas na czole i pryszcze trololol przygladam sie i nie widze , a patrze na ciebie no i maze tomba jak w pizde strzelił
 
Mex to co wez dawaj udowodnij jakim cwaniakiem jestes na realu i wyslij info na priv a wpadne sobie na piwko ... No chyba ze tylko na forum jestes taki cwany i w twarz nie powiesz mi nic przykrego
You only showing how pathetic you are.
 
nie wierze w to ze tak was boli ta porazka na originalu ze az tak was niesie zeby mnie wkurwic co wam nie wychodzi, keep trying.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top