• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hip-Hop

Chada faktycznie nowa płytka ostro pojechał.
Jego flow to ewenement na polskiej scenie jak dla mnie ale pasuje mi ten klimat.
Na mixtape prosto słucham tera "prosto stad" i jaram się zwrotkami Węza i Głowy , jak zwykle :D
 
A o nowej płycie Rahima nie wspomniecie - wypas.
Kawałek darkside, fejm - zakochałem się.

GrubSon dobrze nawija, z przekazem, chociaż nie wiem czy to do końca rap, podchodzi coś pod reggae.

Paktofonika, Eldo, stare kawałki Peji, oczywiście Fokus, Abradab.
 
A o nowej płycie Rahima nie wspomniecie - wypas.
Kawałek darkside, fejm - zakochałem się.

GrubSon dobrze nawija, z przekazem, chociaż nie wiem czy to do końca rap, podchodzi coś pod reggae.

Paktofonika, Eldo, stare kawałki Peji, oczywiście Fokus, Abradab.

Peji kawałki te nowe nie które dobre, ale te nowe przy starych to szajs ;d
 
Mi właśnie Grubson nie podszedł :p
Zbyt reggae śmierdzi xD
Rahim grubo , Peja to max to "najlepsza obrona jest atak" Dab i Fokus to wiadomo a Eldo cenie za inteligentne teksty :D
 
Od paru lat słucham coś z klasyki Molesty Ewenement, M.O.R.W.A
oraz niektóre kawałki Prosto które mi się podobają np "I że było normalnie" - VNM, Sokół, Felipe, Pezet oraz mixtype prosto [to jest klasyka].

#edit: zapomniałbym do mojego kącika hip-hopu również należy hifi banda ;d
 
No ja słucham rapu w chuj lat ;] od małego pierwsze płyty WWO, zip składu itd to były czasy ;] Teraz Leci Mixtape PROSTO. 600v i płyta PMM- rap stresy hulana interesy. Czasami trochę ERO, JWP, BC, HG ;] Najbardziej zjebane teksty ma Firma i to chyba tyle ;] I od razu powiem wy wielkie " JP" jebie mnie wasze zdanie ;]
 
Mi właśnie Grubson nie podszedł :p
Zbyt reggae śmierdzi xD
Rahim grubo , Peja to max to "najlepsza obrona jest atak" Dab i Fokus to wiadomo a Eldo cenie za inteligentne teksty :D

Reggae nie śmierdzi zapamiętaj to...

Stary kawałek za czasów kiedy Grubson zajmował się Rapem ale dobrze że zmienił styl.
Grubson

Z ciekawszych płyt polecił bym płytę Małpy "Kilka numerów o czymś"
Małpa
 
Reggae nie śmierdzi zapamiętaj to...

Słuchałeś kiedyś Soldier of Jah Army? Jeżeli nie to przesłuchaj, zwłaszcza Rest of My Life i True Love.

Z hip-hopu to jedynie:
52 Dębiec- Bananowa subkultura , Gniew.
Reszty nie słucham i nie lubię, oczywiście odnosząc się do jednego użytkownika: nie, nie słucham ciężkiego metalu, w ogóle nie lubię metalu, ani plastiku, bo ja wole tanie jabole i punk rocka + rock alternatywny. Pa.
 
Zdecydowanie o.s.t.r. Łódź :thumbup:

o.s.t.r. - jedna chwila
o.s.t.r - dla tych kilku rzeczy
o.s.t.r. - kochana polsko
o.s.t.r. - mowilas mi
o.s.t.r. - ziom za ziomem (feat. tede)
o.s.t.r - poczatek
o.s.t.r - brzydki, zly i szczery
 
Last edited:
43429633.jpg


rap bez komery.
 
Reggae nie śmierdzi zapamiętaj to...

Stary kawałek za czasów kiedy Grubson zajmował się Rapem ale dobrze że zmienił styl.
Grubson

Z ciekawszych płyt polecił bym płytę Małpy "Kilka numerów o czymś"
Małpa

Reggae nie smierdzi ale Grubson smierdzi reggae :D

Małpy słuchałem i rzeczywiście pozytywne zaskoczenie.
 
Trzeci Wymiar!!
Najlepszy skład w Polsce!
Najlepsza technika, zajebiste flow, wyjebane teksty, dobra robota na koncertach!
 
Trzeci Wymiar!!
Najlepszy skład w Polsce!
Najlepsza technika, zajebiste flow, wyjebane teksty, dobra robota na koncertach!

Na bank najlepszy... czego wy tam słuchacie w ŁKSie
 
Back
Top