• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

Moze jednak jest? D; aaaaaaa.PNG

EDIT:

Dziala mi na chrome !!! firefox 5.0 sucks :D dzieki chlopaki, rep polecial :)

HaHA ale ja jestem milusio zaskoczony hoho już aktywna mam usługę

GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM HOMEPAY
 
Last edited:
O a mi na 5.0.1 dodało :D
(4 members and 1 guests)
1 guests pewnie czytali i czekali aż dodasz :D nie no żart
 
Homepay się postarało :) wypłata za lipiec już zrealizowana :) w dotpay dostawałem między 20-25..

Pozdrawiam
 
Także zauważyliście że w każdej umowie macie (0) zł ?

Code:
Za wykonane dzieło Zamawiający zapłaci Wykonawcy kwotę: 0,00 brutto (słownie: zero zł 0/100) w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania rachunku.
 
No ale w umowie powinna być kwota jaką mają mi wypłacić na konto, w rachunku mam x zł, a w umowie już 0.

Właśnie odpisali mi i poprosili, abym edytował kod html ręcznie na kwotę jaka jest podana w rachunku.

Powinno już być wszystko ok, chciałem się dowiedzieć czy wy też tak macie.
 
Jeżeli chcecie zagrać z poważnym graczem na polskim rynku usług SMS Premium Rate -to zapomnijcie o detalistach, pośrednikach w stylu dopay.
Tak naprawdę liczą sie tylko Teleaudio, Cashbill. Wiekszość firm o których dyskutujecie to podmioty które korzystają z zasobów numeracyjnych Teleaudio, po co płacić jakąś tam prowizję pośrednikowi jak można się dogadać bezpośrednio z głównym dostawcą. Raport dostaje najpozniej 7 dnia miesiąca. Wypłata wynagrodzenia zaś następuje w ciagu 7 dni. Byłem w ich siedzibie - należą do Polsatu, więc mają kasę i nie mogą bawić się w jakieś tam tanie sztuczki.

sprawdzałeś gdzie mają siedzibę i od kogo biorą numery ? od mobiltek a mobiltek od avantis - nie za dużo tych pośredników ?
 
tez macie taki problem w homepay,ze nie mozecie zrobic raportu za zeszly miesiac ? ;-/
Wypłaty są już dostępne. Zmienialiśmy formę wyświetlania rachunków, raportów oraz umów z HTML na PDF. Reszta aktualizacji widoczna po zalogowaniu.
 
co do hp to sie od poczatku na tej firmie zawiodlem. Odpalilem takiego testowego otsa, gralo troche ludzi i zadnych sms wyslanych co mnie wielce dziwilo. Wiec sobie sam wyslalem smsa w akcie desperacji i nic. W koncu napisalem do nich maila, paredziesiat minut pozniej patrze - dostaje sms! No i przyszla wiadomosc, ze uslugi dzialaja poprawnie. Zadnej wzmianki, ze wczesniej nie dzialaly, zadnego "przepraszam" czy czegokolwiek podobnego. Widac - wiekszy zysk uzyskuje sie tu kosztem gorszej obslugi...
 
co do hp to sie od poczatku na tej firmie zawiodlem. Odpalilem takiego testowego otsa, gralo troche ludzi i zadnych sms wyslanych co mnie wielce dziwilo. Wiec sobie sam wyslalem smsa w akcie desperacji i nic. W koncu napisalem do nich maila, paredziesiat minut pozniej patrze - dostaje sms! No i przyszla wiadomosc, ze uslugi dzialaja poprawnie. Zadnej wzmianki, ze wczesniej nie dzialaly, zadnego "przepraszam" czy czegokolwiek podobnego. Widac - wiekszy zysk uzyskuje sie tu kosztem gorszej obslugi...

Ty masz zawsze inne zdanie, dziwne opinie, dziwne problemy, ogólnie jesteś dziwny koleś, wszyscy podziwiają homepaya, a ty oczywiście już miałeś "problem".

Weź spierdalaj, proszę.
 
Nie mam checi sie z toba klocic. Kto chce niech podziwia. Faktem jest, ze czuje sie przez te firme wydymany w tej chwili, korzystalem z dotpay kupe czasu i bylo na prawde dobrze. Jak sprawa zostanie doprowadzona do konca (moze zobacze chociaz jakies wytlumaczenie czy slowo "przepraszam", ktore nie wiem czy mi wystarczy tak na prawde) to wtedy wkleje tutaj rozmowe z pania Ewelina z homepay.pl. Faktem jest, ze usluga, ktora zalozylem gdzies przeszlo miesiac temu nie dzialala, mimo, ze bylo napisane, ze jest aktywna i przez to mozliwe, ze stracilem jakies zyski z sms shopu na moim serwerze. Tymczasem zamiast zasmiecac debilnymi postami w poszukiwaniu zaczepki proponuje Ci "wypierdalac", do kolegow, zajac sie czyms produktywnym (na przyklad nauka czy robieniem otsa) albo jezeli nie masz mozliwosci/checi to wyzyciem sie na jakims war otsie, gdzie znajdziesz wielu podobnych sobie i tam mozesz powymieniac sie z nimi wyzwiskami.
 
Back
Top