• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mistrzostwa Świata

Status
Not open for further replies.
@up dobra nie bede sie z toba klocil. Tkwij zatem w swoich przekonanich.

Anyway, dzis zajebisty mecz dziewczyny. Ja po cichu chcialbym, zeby WKS wygral z Brazolami :D
Na kogo stawiacie?
 
I chuj, nie mówiąc już o tym, że z tych, którzy do RPA nie pojechali dałoby radę zrobić skład, który by wygrał mistrzostwa. Poza tym to jest śmieszne, piłka nożna jest już tylko i wyłącznie pierdoloną komercją, gdzie wszystko zaczyna się chociażby od ceny zawodników. Po co płacić chore miliony za ludzi, który w sumie robią to co lubią, dostają w chuj spore ilości pieniędzy za to, że są, żeby nie zarobić?

Może to przez ten dźwięk wuwuzeli:
http://s3.amazonaws.com/vuvu/1.swf
wszystkim się kurwi w bani i dlatego jesteśmy świadkami takich wyników w meczach. Osobiście mnie jebie czy są ustawiane czy nie. Pełen random jest we wszystkim, umiejętności `drużyny` jako całości są postrzegane tylko przez idiotów, bo na drużynę składa się jedenaście osób. I po prostu pedalskie jest wycenianie zawodników, ich skuteczności i umiejętności jak na każdy kraj tylko te jebane 11 osób zostało wybranych do reprezentacji. Byle kogo by nie wybrali, więc RACZEJ wszystkie drużyny grają na takim samym poziomie.

A elf od razu grubo zaczął jechać, pewnie dlatego, że na wypasie gra aktualnie 8 osób (ale to był res, dopiero wpadłem na to by zobaczyć uptime). Osobiście nie mam do niego nic, może pisać co chce, ma do tego prawo, a my mamy prawo zgodzić się z nim bądź nie. Ale powinno się nam zabrać prawo pierdolenia głupot po przeczytaniu co trzeciego postu w temacie.

Podsumowując: to wszystko wina murzynów w Afryce (jebać rasizm).


// elf: rep++
 
Last edited by a moderator:
Kolejna kompromitacja Włochów 1;1 z Nową Zelandią (brawo Nowa Zelandia!)
 
Bo liczy sie walka i serce zostawione na boisku a nie ile dana druzyna jest warta. Pdr dla futbolowego znawcy elfa
 
Kolejna kompromitacja Włochów 1;1 z Nową Zelandią (brawo Nowa Zelandia!)

Szkoda, ze tylko remis. Skrzywdzil sedzia NZ dyktujac karnego. Wg mnie nie byl to faul na karnego; sie przepychali i tyle.
 
Bez kitu, Hiszpania owned, Niemcy owned, Anglia jakby nie było też owned :huh:
Pozostała Argentyna, która dotychczas nie zawodzi :wub:

Bo dadzą temu cienkiemu trenerowi Maradonie, by chłopak przed zawałem wygrał mistrzostwa i się po męsku popłakał.
Mistrzostwa świata zawsze były ustawiane, przynajmniej te od 2000+. Gospodarze lub ktoś im bliski musi zagrać co najmniej w ćwierćfinale. Korea Płd. w 2002 roku, Niemcy w 2006. Takie moje zdanie, możecie po mnie jechać, ale oglądam dużą ilość meczy i wiem, że piłką zaczęła rządzić kasa, a gdzie rządzi kasa tam i wchodzi korupcja. Taka kolej rzeczy, powoli piłka staje się jak Wrestling.
Jedna wpadka, lub słaba forma dwóch zespołów jest do przetrawienia, ale wpadki 70% pewniaków do grania w ćwierćfinale, są śmieszne, jak i śmieszni są Ci, co bez żadnych argumentów piszą:
"Jak można ustawić mistrozstwa?"
lub
"Chyba Cię grzeje, że ustawili mistrzostwa"
0 argumentacji = spam i zlewany post. Pozdrawiam.
 
Bo liczy sie walka i serce zostawione na boisku a nie ile dana druzyna jest warta. Pdr dla futbolowego znawcy elfa
 
no więc może w takim razie olejmy piłkę i zajmijmy się, nie wiem, tenisem ziemnym? :D
 
No wreszcie Hiszpania coś zagrała, mimo, że nie zachwyciła, jest zwycięstwo..
A co do Brazylii i Portugalii, myślę, że jednak ci pierwsi nie zawiodą ;-)
 
Portugalia vs Korea Pln.

7-0

Szkoda mi trochę Koreańczyków..
 
WKS jeszcze da rade, magia ;)

Na tym mundialu wszystko się dzieje ;D
 
Tylko że koreańczycy nie grają dla wygranej dla siebie tylko dla swojego że tak powiem "wodza" ; ]
 
A jak przegrają to pod kose.
Najśmieszniejsze jest to, że zamiast 23 zawodników w protokole meczowym znajduje się 19 koreańców.

Fuck; Zabrakło 0.08 dolara na donatora
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top