• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z no-ip bądź też dynDns

Napisalem Ci rozwiazanie, ale Ty piszesz, ze Cie zle zrozumialem.

IP, ktore dostajesz z DHCP wklep sobie na stale ( recznie w polaczeniach sieciowych przypisz 192.168.1.10), przekieruj na liveboxie port 7171 i 7172, tfsa zbinduj na te ip 192.168.1.10.
 
#edit
sorx dochodze do wniosku że to chyba ja cię żle zrozumiałam twoje rozwiązanie wydaje mi się być dobre tylko boję się to zrobić nie wiem jakie adresy mam tam wpisać nigdy tego nie robilam domyslam się że chodzi o start>>panel sterowania>>> tcp/właściwości i dalej nie mam pojęcia jak to poprawnie skonfigurować kiedyś próbowałam to na OTSa wcale nie można było wejść
 
KULA kiedy mam sprawdzić ? teraz jest wszystko ok to się dzieje przeważnie wtedy jak mnie nie ma w domu ( jestem w pracy )
 
bo musisz na liveboxie przekierowac porty jeszcze.
 
koob porty są przekierowane wszystko gra i OTS śmiga tylko co jakiś czas się coś zwiesza i nikt nie może lognąć
 
Moze wlasnie dostajesz nowy adres z DHCP ? Wpisz go na stale. TFSa ustaw na ten wpisany adres IP.
 
koob myslałam nad tym tylko nie umiem tego zrobić gdybyś opisał krok po kroku jak to zrobić żeby było dobrze to byłabym wdzięczna chociaż pewnie i tak ci się nie będzie chciało bo niby czemu miałbyś to robić ok poszukam jak to mówi przysłowie google nie gryzą
 
koob myslałam nad tym tylko nie umiem tego zrobić gdybyś opisał krok po kroku jak to zrobić żeby było dobrze to byłabym wdzięczna chociaż pewnie i tak ci się nie będzie chciało bo niby czemu miałbyś to robić ok poszukam jak to mówi przysłowie google nie gryzą
Jesteś kobieta :confused:
 
panel sterowania > polaczenia lokalne (?) > wlasciwosci > Protkolol bla bla IPv4 > Wlasciowsci

Zaznacz ptaszek, ze wpisujesz recznie i wpisz dokladnie to co pokazalas na screenie.
 
koob jesli to pomoże jesteś bosski ;* ale niestety obawiam sie że nie bo już kiedyś próbowałam a jakie IP mam podawać ludziom z zewnątrz tym którzy będą chcieli się połączyć ?
 
Back
Top