• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z no-ip bądź też dynDns

OTS się włączył ludzie grają znowu więc chyba wszystko jest ok poczekamy zobaczymy czy błąd nie będzie nadal występował dzięki za wszystko koob reput leci chociaż nie wiem czy pomogło ale wielkie THX za twoją aktywność wieelki +
 
koob wszystko bylo ok do dzisiaj rano kiedy bylam w pracy a u mnie w domu prąd wyłączyli przyjechałam do domu włączyłam kompa i nikt nie może znowu wbić na OTS co jest ??? a jak wpisze domene z no-ip.com w config.lua to mogą a jak 192.... to nie mogą pomóżcie proszę ;(
 
jak wpisuje ipconfig/all to jest to samo co wczoraj czyli 192.168.1.10 z tym że zmieniła się jedna linijka
DHCP włączone >>>> nie

a wcześniej było tak LoL
jak to włączyć ?
 
kurde nie mam sił już na to ja myślę że ten zasrany livebox to jeden wielki shit ! ;/ mógłby ktoś pomóc ?
 
domena sie dobrze rezolwuje na Twoje ip ? Apdejtują sie zmiany ?
Podaj:
- domene otsa
- ip zczytane ze strony ip.wp.pl
 
83.5.196.191 <<< ip z ip.wp.pl
i tam mi jeszcze wyświetliło coś takiego
aark191.neoplus.adsl.tpnet.pl <<<<< twój host
nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek gdzieś zakładał tego hosta ale dobra ok

realots.webhop.net <<<< a to moja domena z OTS przez którą zawsze wszystko działało
 
Witajcie wszyscy czytelnicy mojego tematu. Od kilku tygodni drażni mnie pewien problem właśnie z tymi usługami (no-ip.com) (dyndns.com)
A problem tkwi w tym : ale najpierw opiszę wszystko dokładnie co posiadam

1 intel core 2 Quad (2,33GHZ) , (4Gb Ram), system windows XP
2 Neostrada 2 MB + LIVEBOX
Postanowiłam sobie z nudów rozpalić na kompie OTS-a
oczywiście wszystko hula jak trzeba (porty odblokowane itd itp )
no i OTS sie zaczyna rozkręcać tzn + - 40 graczy teraz przejdźmy do rzeczy:

Wszyscy sobie grają, itd itp aż tu nagle po mniej więcej 5ciu 6ciu godzinach online OTSa nikt nie może się na niego zalogować dopóki go nie zrestaruję no nie wiem zawiesza się te no - ip czy coś
miał ktoś kiedyś podobną sytuację ? jeśli tak to prosiłabym o kilka porad,gdyż jest to bardzo uciążliwe zwłaszcza w nocy gdy śpię a tu musze wstawać i robić restart ;/
dodam jeszcze że komenda "ipconfig/flushdns" nie pomaga

83.5.196.191 <<< ip z ip.wp.pl
i tam mi jeszcze wyświetliło coś takiego
aark191.neoplus.adsl.tpnet.pl <<<<< twój host
nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek gdzieś zakładał tego hosta ale dobra ok

realots.webhop.net <<<< a to moja domena z OTS przez którą zawsze wszystko działało

Chłopak czy dziewczyna? chłopak, wpadł jak śliwka w kompot
 
Last edited:
jesli ci chodzi to co jest na stronie to mam tego otsa z bratem on ma 13 lat on tam ma GMa a ja wszystko zrobiłam ale jeśli nie wierzysz to trudno nie bd sie tłumaczyć to pomoze ktos ?
 
jesli ci chodzi to co jest na stronie to mam tego otsa z bratem on ma 13 lat on tam ma GMa a ja wszystko zrobiłam ale jeśli nie wierzysz to trudno nie bd sie tłumaczyć to pomoze ktos ?

po za tym to nie jakis host ktorego moglas/es zalozyc bo to host Twojego isp, jak sie myle to mnie potrzasnac :)
 
jesli ci chodzi to co jest na stronie to mam tego otsa z bratem on ma 13 lat on tam ma GMa a ja wszystko zrobiłam ale jeśli nie wierzysz to trudno nie bd sie tłumaczyć to pomoze ktos ?

no a jak, wina na brata! drugi domos się robi ;D
 
Napisałam już że nie zamierzam sie tłumaczyć dla mnie to se myślcie co tam se chcecie ale problem z no-ip nadal występuje
 
"Martynka", dlaczego akurat Martynka :D? Znam wiele mniej chujowych imion (to kojarzy mi się ze starą babą na wsi, taka wredna wiedźma z kosą na polu, albo z widłami w stodole, ryj jak u mamuta, poezja)...
Myślą, że jak podadzą się za laskę to wszyscy na raz zaczną pomagać ;).
"Ach!"
 
Back
Top