[TFS1.2] Cannot Create account in Gesior AAC

ROKI721

Well-Known Member
Best answers
0
Reaction score
0
Hello, i have a problem its nice problem... I cannot create account in Gesior AAC and using TFS 1.2 or other..
I click register -> enter name/pass etc. Click register and look in database and not see my new account.
My english is bad or very easy, sorry.
This is five screens:

Attachments

beliar34

Intermediate OT User
Best answers
7
Reaction score
7
ustaw debugowanie bazy w gesiorze i pokaz bledy :)
Set sql debug and show errors ;)

INDEX.PHP !

OP
ROKI721

ROKI721

Well-Known Member
Best answers
0
Reaction score
0
@beliar34 ten post był tyle razy przerzucany od dodania, że poszedłem do konkurencji czyli do brazoli na t**iaki*g i problem jest już rozwiązany od dawna. Nie zamknąłem tematu bo szczerze ci powiem, że mnie szlag trafił z tymi pouczeniami jakie dostawałem przez ten czas.

beliar34

Intermediate OT User
Best answers
7
Reaction score
7
@beliar34 ten post był tyle razy przerzucany od dodania, że poszedłem do konkurencji czyli do brazoli na t**iaki*g i problem jest już rozwiązany od dawna. Nie zamknąłem tematu bo szczerze ci powiem, że mnie szlag trafił z tymi pouczeniami jakie dostawałem przez ten czas.
Tak juz jest na polskich forach, zawistne polaczki zamiast pomoc to tylko spam robia pod postami i dogryzaja :) zamiast cos podlinkowac jak byl podobny problem czy cos to smaruja ci zebys nauczyl sie uzywac google itd.
chlopaki z elektrody bawia sie na otlandzie XD

OP
ROKI721

ROKI721

Well-Known Member
Best answers
0
Reaction score
0
@beliar34 ja nawet zostałem pouczony o tym, że ten temat był w miejscu do tego nieprzeznaczonym od naszego rodaka admina. Co prawda liczyłem na to, że jakoś do niego przemówię skoro temat zakładałem korzystając z telefonu, po tej odpowiedzi zrezygnował z konwersacji. Polak mądry po szkodzie.
Beliar, ogólnie się jeszcze zareklamuję, może będziesz chętny, może skorzystasz.
Zajrzyj jeśli masz w planach stawianie ots'a.
Rich (BB code):
https://otland.net/threads/wydzierzawie-serwer-dedykowany.265405/#post-2566662