• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[TFS1.2] Cannot Create account in Gesior AAC

Status
Not open for further replies.

ROKI721

Well-Known Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
179
Solutions
5
Reaction score
61
Location
Poland
Hello, i have a problem its nice problem... I cannot create account in Gesior AAC and using TFS 1.2 or other..
I click register -> enter name/pass etc. Click register and look in database and not see my new account.
My english is bad or very easy, sorry.
This is five screens:
 

Attachments

ustaw debugowanie bazy w gesiorze i pokaz bledy :)
Set sql debug and show errors ;)


INDEX.PHP !
 
@beliar34 ten post był tyle razy przerzucany od dodania, że poszedłem do konkurencji czyli do brazoli na t**iaki*g i problem jest już rozwiązany od dawna. Nie zamknąłem tematu bo szczerze ci powiem, że mnie szlag trafił z tymi pouczeniami jakie dostawałem przez ten czas.
 
@beliar34 ten post był tyle razy przerzucany od dodania, że poszedłem do konkurencji czyli do brazoli na t**iaki*g i problem jest już rozwiązany od dawna. Nie zamknąłem tematu bo szczerze ci powiem, że mnie szlag trafił z tymi pouczeniami jakie dostawałem przez ten czas.
Tak juz jest na polskich forach, zawistne polaczki zamiast pomoc to tylko spam robia pod postami i dogryzaja :) zamiast cos podlinkowac jak byl podobny problem czy cos to smaruja ci zebys nauczyl sie uzywac google itd.
chlopaki z elektrody bawia sie na otlandzie XD
 
@beliar34 ja nawet zostałem pouczony o tym, że ten temat był w miejscu do tego nieprzeznaczonym od naszego rodaka admina. Co prawda liczyłem na to, że jakoś do niego przemówię skoro temat zakładałem korzystając z telefonu, po tej odpowiedzi zrezygnował z konwersacji. Polak mądry po szkodzie.
Beliar, ogólnie się jeszcze zareklamuję, może będziesz chętny, może skorzystasz.
Zajrzyj jeśli masz w planach stawianie ots'a.
Rich (BB code):
https://otland.net/threads/wydzierzawie-serwer-dedykowany.265405/#post-2566662
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top