• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia 10.0

Chodźmy! - piąta zapowiedź letniej aktualizacji - Forum - Tibia ~ Tibiopedia.pl widzieli?

5d5.gif
duk.gif
pl0.gif
s5z.gif


Jeszcze trochę i będzie siadanie na krześle skoro mają zrobić więcej animacji dla potworów też. Tylko czy już nie za późno?
 
Fajna ta animacja ;D a niby czemu za późno skończcie już na prawdę pierdolić że tibia upada itd. bo się tego już nie chce słuchać.

- - - Updated - - -

wy nie potraficie przez miesiąc utrzymać 1000 graczy a pierdolicie na cipsoft tylk w porównaniu do was ona ma te 25k graczy zawsze online i w chuj więcej grających już przez 15 lat.
 
Tylko, że nie wszystkie otsy w ogóle osiągają liczbę 1000 graczy. To też zalezy na jakim sprzęcie owy silnik siedzi, nawet jeśli to jest Windows już dawno bym podziękował z powodu walorów dla tego systemu.
 
No no no, ciekawe jak to bedzie wyglądać w praktyce bo ilość obrazków przy animacji zwiększyli z 3 do 8 :)
 
To jest dopiero 5 zapowiedź ;o Czyli pewnie spodziewamy się jeszcze więcej takich zapowiedzi. Ogólnie liczba 25-30 tysięcy graczy jest liczbą stałą, więc to i tak dobrze jak na 13 lub 14-letnią grę.
 
tylko, że teraz pewnie więcej kasy mają z tych 25 k niż kiedyś z 60k, bo więcej ludzi kupuje pacce + zmiany nicku + PREMIUM SCROLLE, KTÓRYMI HANDLUJĄ :)
 
Artis po co powtarzasz moje słowa jeszcze z błędami?

bo jak się nie ma nic lepszego do napisania, to jak się powtórzy coś, to ma się szanse zgarnąć lajka i podziw, a także uznanie za mówienie "mądrych rzeczy", a pisanie z błędami jest to tylko po to by potem napisać "właśnie moje błędy są dowodem, że moje słowa były z mojego umysłu, całkiem przypadkiem są podobne do twoich wcześniejszych, oraz 'wielkie umysły myślą podobnie'"

oczywiście nawiązanie do mądrości ma się nijak do waszych postów, ale co do popularności to i owszem, bo popularni często są też ludzie głupi, tzn "pajace"
 
Czekam na winter update, skoro summer to tylko wprowadzenie do zmian graficznych. Jakieś pomysły co może Cipsoft dodać? ; )
 
Chodzi mi o to czy macie jakieś pomysły co do graficznego upa na winter update.

a jakich zwierząt w tibii jeszcze nie ma albo stworów? xd może dzikie tiquandajskie bawoły się pojawią, albo kurwa żyrafy :D:D
 
Zacznijmy od tego, że nie zaczęli jeszcze prezentować drugiej części czyli nowych treści. Na razie pokazują tylko zmiany w starych
 
Back
Top