• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy spodobałby wam się taki serwer?

Status
Not open for further replies.
Bardzo ciekawy pomysł,zeby bylo wiecej takich otsów jak Eloth,Iriana...
 
fajny pomysl ale nie realny,niestety.

Oczywiście że realny. Powiedz mi co jest w nim nie realnego?

Ile eloth i iriana mają wspólnego z serwerami rpg? Bo jak dla mnie są to kolejne nudne rl mapy, tyle ze z niskim expem -.-

Zgadzam się pomimo że na zrobienie dobrej rl mapy potrzeba dużo czasu i wiedzy o RL to jednak cały czas jest to mapa cipsoftu która mnie jakoś odrzuca.
 
Co do real mapy, to chyba się przejadła po prostu. W końcu większość osób zaczynała na Tibii od CipSoftu...
 
Last edited:
Odświeżam.

Zrobiłem na szybko forum tego projektu. Chodzi o to, że po prostu przydałoby się trochę więcej rąk do pracy, a na forum łatwiej będzie się zgłaszać.
 
W każdej wolnej chwili pracuję. Jednak z samymi skryptami niewiele zdziałam, bo grafika jest jeszcze potrzebna. Trochę już jest, jednak to tylko mały procencik z tego, co ma być.
 
Last edited:
I... Odświeżamy temat!

Adres forum podany wyżej jest nieaktualny, natomiast można się zgłaszać na GG: 423001 (status:
status.asp
). Jak jestem przy kompie, mam "dostępny", jak mnie nie ma, to cały czas "zaraz wracam". Piszcie niezależnie od statusu. Co do tego, kogo szukam... nie chce mi się tutaj pisać, wpiszcie w Google "Repegia - PRAWDZIWY serwer RPG" (jakoś trzeba było ludków przyciągnąć do środka tematu ;)), aby trafić na tematy z innych for.

Pozdrawiam wszystkich, którzy tutaj się już wypowiadali i czytają to w tym momencie. ;)
 
Ja ci moge zrobic prezentacje taka bardza fajna+nie pingowac serwa+zrobic reklame+byc przyjacielem, no ale €€€ na pol...
 
Ja ci moge zrobic prezentacje taka bardza fajna+nie pingowac serwa+zrobic reklame+byc przyjacielem, no ale €€€ na pol...

Harry zapomniał powiedzieć że ten serwer będzie całkowicie darmowy a skoro chcesz dokładać się do dedyka to miło z twojej strony.
 
@Kurczok: Yeah, zapomniałem. Jeśli jakaś kasa się uzbiera, to leci na dedyka na następny miesiąc, dopiero nadwyżka jest dzielona na ekipę. Po równo.
 
Odświeżam.
Teraz nadal szukam ludzi do pracy... przede wszystkim potrzebni są graficy, ale każda pomoc się przyda.
Proszę pisać na forum projektu lub na GG 423001.

Oczywiście nadal mile widziane są tutaj wasze opinie.
 
Last edited:
Odnosząc się do powiedzonka bohatera znanego sitkomu, każdy by chciał grać, ale robić to nie ma komu.

Widziałem, że serwer wam (i nie tylko; również na innych forach) się spodobał, ale odzew w sprawie pomocy jest nieproporcjonalnie mały w stosunku do tego na forum. Wszyscy piszecie, że fajnie by było pograć, ale nie ruszycie tyłka i nie pomożecie. Z takim stosunkiem do innowacyjności na scenie Open Tibii niewiele zdziałamy i wszyscy dalej będziecie narzekać na OTSy "dzieci neo". Niestety nie robicie nic, aby to zmienić.

Jeśli jednak ktoś chciałby pomóc, to wystarczy spojrzeć 2 posty wyżej. Albo nie, wyręczę was: GG 423001.
 
Jak będę miał czas, bo mam własny serwer do zrobienia mogę ochotniczo pomappować piszcie na gg 5244657 ew. pw na forum.
 
Ostatnio zajmuje się mapingiem jeśli chcesz mogę zrobić kawał dobrej mapy rpg ale musze mieć pewność, że nie zrezygnujesz z projektu. Moje prace wrzuce tutaj jak będę miał trochę więcej czasu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top