• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gamelus.com - nowa lista serwerów

Wszystko jak najbardziej mi się podoba i gratuluje! Ps. forum mogło by być tylko jakoś inaczej zrobione :D
Btw odezwę się wieczorkiem bo mam dla Ciebie propozycje :)

Forum będzie przekierowywać na otland.net. Rozmawiałem już na ten temat z tala, i być może w przyszłości stworzy podforum dla ps.

Po to typ RPG, że większość serverów jakie będą na liście to albo rl mapy albo evo. Dodaj chociaż Custom czy coś w tym stylu. Lub oddziel dwie rzeczy, typ serwera od rodzaju pvp. Mi tego na listach brakuje.

PvP: pvp, enfo, npvp.
Typ: RL Map, Evo, WAR, FUN, RPG, Pokemon, Naruto (czy jakaś inna bajka, z której robią otsy), Custom.

Dobry pomysł.
 
Szczerze mówiąc nie wiem po co na liście jest wam potrzebne forum. Lepiej już zrobić system komentarzy serwera, niż zabawę w forum - ale to moja opinia.
 
Jak już jakieś forum to niech zrobią przejście do forum danego serwera.


Np. Masz serwer Narvia.EU wchodzisz FORUM i przenosi na forum.zivera.eu
 
Proponował bym zrobić zamiast przycisku more i przejscia na podstrone zrobić jakieś płynne przesuwanie w ajaxie albo coś. Myślę, że efektywniej by to wyglądało :)
 
Proponował bym zrobić zamiast przycisku more i przejscia na podstrone zrobić jakieś płynne przesuwanie w ajaxie albo coś. Myślę, że efektywniej by to wyglądało :)

Właśnie myślę nad tym, wtedy to by musiało być podwójne menu. Zastanawiam się też czy główne menu zostawić takie jakie jest, czy też zrobić wysówane do dołu.
Na głównej stronie dodamy kalendarzyk w którym będzie można wybrać grę oraz miesiąc, i sprawdzić jakie serwery startują danego dnia.
 
TriamerA wyczyść skrzynke bo PW nie dochodzą do ciebie btw.

A co do listy to też podoba mi sie wygląd i ogólnie koncept, powodzenia.
 
Właśnie myślę nad tym, wtedy to by musiało być podwójne menu. Zastanawiam się też czy główne menu zostawić takie jakie jest, czy też zrobić wysówane do dołu.
Na głównej stronie dodamy kalendarzyk w którym będzie można wybrać grę oraz miesiąc, i sprawdzić jakie serwery startują danego dnia.

Myślę, że nie podwójne a raczej zrobić to własnie jako jedno menu i jeżeli przejedzie się w stronę more lub naciśnie zmieni się na dalszą część :) polecam AJAX naprawdę można uzyskać super efekt. Co do wysuwanego menu warto by było spróbować jak się przyjmie.
 
Poprawiliśmy trochę wygląd listy serwerów (wyświetlana jest już ilośc graczy online oraz rekord)
ps3.jpg
 
Twoje konto zostało utworzone. Wysłaliśmy Ci email który zawiera instrukcje jak aktywować konto.

Przyślij ponownie kod aktywacyjny - gówno daje...

Coś nie wysyła ; <

A poczta na gmailu ;o
 
Twoje konto zostało utworzone. Wysłaliśmy Ci email który zawiera instrukcje jak aktywować konto.

Przyślij ponownie kod aktywacyjny - gówno daje...

Coś nie wysyła ; <

A poczta na gmailu ;o

Skrypt od rejestracji jeszcze nie został ukończony.
 
Mi tam się to podoba, dobrze że są nowi ludzie z chęciami :)

Życze powodzenia ziomki =)
 
Zrobiliśmy system automatycznego dobierania języka. Skupiamy się teraz nad systemem w stylu OpenID oraz logowaniem przez facebook. Wciąż czekamy na banery, kilka osób wyraziło chęć podjęcia się zadania, ale na tym się skończyło. Naszego grafika niestety niema.
 
Rejstarcja jest już dostępna? Nie dochodzi mi email aktywacyjny na skrzynke
 
No jestem pod wrażeniem, mam nadzieje że projekt dostanie zajebistą reklamę tylko nie łamcie się z początku bo na taką liczbę odwiedzin co otservlist musicie poczekać!

-edit-

I to mi się podoba premiera.mine.nu skreślona - Serwer podaje fałszywe statystyki haha :D
 
No jestem pod wrażeniem, mam nadzieje że projekt dostanie zajebistą reklamę tylko nie łamcie się z początku bo na taką liczbę odwiedzin co otservlist musicie poczekać!

-edit-

I to mi się podoba premiera.mine.nu skreślona - Serwer podaje fałszywe statystyki haha :D

Mój pomysł :D
 
Prace staneły w miejscu na tydzień, wiadomo - wakacje ;) od dzisiaj znowu bierzemy się do roboty!
 
Back
Top Bottom