• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

:S

Auto jedzie za Toba jak zdajesz A/A1, w nim kierowca, egzaminator i 2-3 innych kursantow.

Nie wiem w jakim mieście, ale od przypałów pare lat temu takie coś na 100% by nie przeszło, wiesz ile tam jest kamer? Później jakieś Edzie Pedzie sprawdzają na wyrywki, nawet jak chcesz aby twój instruktor był przy egzaminie to trzeba pisać jebane podania. Może na kursie tak jest, jak przyjeżdza pare osób ze wsi do miasta się uczyć, na egzaminie takie coś by nie przeszło.
 
Nie wiem w jakim mieście, ale od przypałów pare lat temu takie coś na 100% by nie przeszło, wiesz ile tam jest kamer? Później jakieś Edzie Pedzie sprawdzają na wyrywki, nawet jak chcesz aby twój instruktor był przy egzaminie to trzeba pisać jebane podania. Może na kursie tak jest, jak przyjeżdza pare osób ze wsi do miasta się uczyć, na egzaminie takie coś by nie przeszło.

wat

zdawalem w zeszlym roku, normalnie do auta z WORD-u sa wsadzani kursanci, kierowca z WORD-u i egzaminator z WORD-u, podajacy kierunek jazdy przez radio. Twojego instruktora nigdzie nie ma.
 
wat

zdawalem w zeszlym roku, normalnie do auta z WORD-u sa wsadzani kursanci, kierowca z WORD-u i egzaminator z WORD-u, podajacy kierunek jazdy przez radio. Twojego instruktora nigdzie nie ma.

ja zdawałem A 10 dni temu, po placu było tylko pytanie "zna pan trase?" "znam" "noto jedziemy", równolegle zdawał jakiś chłopaczek na A1, na innej maszynie, z innym egzaminatorem
po testach czekałem jakieś 40 minut na plac, w tym czasie ktoś inny zdawał, oni tam mają zasady i są kontrolowani, jak ktoś ma przejechać na egzaminie tyle i tyle to ma to zrobić, a nie zostanie ktoś przesadzony w trakcie jazdy
 
ja zdawałem A 10 dni temu, po placu było tylko pytanie "zna pan trase?" "znam" "noto jedziemy", równolegle zdawał jakiś chłopaczek na A1, na innej maszynie, z innym egzaminatorem
po testach czekałem jakieś 40 minut na plac, w tym czasie ktoś inny zdawał, oni tam mają zasady i są kontrolowani, jak ktoś ma przejechać na egzaminie tyle i tyle to ma to zrobić, a nie zostanie ktoś przesadzony w trakcie jazdy

Czas egzaminu nie jest nigdzie ustalony, jak beda chcieli moga z Toba jezdzic caly dzien. Nigdzie nie jest powiedziane, ze masz jezdzic 20 minut. Mozesz jezdzic 10, ale mozesz tez 2 godziny.
 
Czas egzaminu nie jest nigdzie ustalony, jak beda chcieli moga z Toba jezdzic caly dzien. Nigdzie nie jest powiedziane, ze masz jezdzic 20 minut. Mozesz jezdzic 10, ale mozesz tez 2 godziny.

na A jest wyznaczona trasa, zawsze taka sama (przynajmniej u mnie w mieście), z tego co gadałem z ludźmi to niektórzy egzaminatorzy mówią jak jechać (ale nadal po tej samej trasie), a niektórzy nie (w moim przypadku tak było), więc wątpie aby ten czas mógł się wydłużyć
a co do tych 10 minut to jest określony minimalny czas trwania egzaminu i wynosi 25 minut na mieście, kończy się przeważnie po zrobieniu wszystkich przewidzianych zadań
 
na A jest wyznaczona trasa, zawsze taka sama (przynajmniej u mnie w mieście), z tego co gadałem z ludźmi to niektórzy egzaminatorzy mówią jak jechać (ale nadal po tej samej trasie), a niektórzy nie (w moim przypadku tak było), więc wątpie aby ten czas mógł się wydłużyć
a co do tych 10 minut to jest określony minimalny czas trwania egzaminu i wynosi 25 minut na mieście, kończy się przeważnie po zrobieniu wszystkich przewidzianych zadań

Ok. Będę pamiętał za miesiąc jak będę zdawał A1
 
Własnie wróciłem z salonu Yamahy, i kupiłem :) Dostawa będzie trochę dłużej trwać bo sprowadzają z Hiszpanii bo nie było niebiesko białej, wiec musza z fabryki sprowadzić i gitara, teraz muszę jeszcze licencje A1 zrobić bo nie ma dostawy tylko muszę ze sklepu samemu do domu pojechać :p
 
Nom jak już będzie zrobię zdjęcia i wjebie oczywiście jak się nie rozjebie w drodze do domu ^^
 
Odświeżam? :D

myślę że warto , za miesiąc pierwsze jazdy na A1.. :p

btw. Słyszałem ze w polsce już jest od 24 lat prawko na 125+ :blink:
 
Ja dzisiaj kończę kurs na B, w tyg. idę się zapisać na egzamin mam nadzieję, że zdam za 1 :p
 
Dawno mnie nie było ;) PAXTON nie chce mi sie czytac calego topicu ale wyczytalem ze zakupiles 125 ;> Ja niestety jakies 4 dni temu mialem dzwona ;[ Dziewczyna głuchoniema wybiegła mi na czerwonym. O tyle dobrze że ja miałem prawoskret i predkosc nie była wieksza niż 20 km/h. Finish akcji? Dziewczyne bolała pupa, ja -1k zł w portfelu i motor ma szlifa ;( Oczywiscie dziewczyna przeprosila itd, ogolnie bardzo wporzadku. Moglo by sie to skonczyc calkiem inaczej gdyby nie "gapie" ktorzy odrazu po zdarzeniu wezwali pogotowie i policje, mimo tego ze ani mi ani tej dziewczynie nic sie nie stalo. Bardzo pojebana sytulacja ;| No i teraz moja F4i stoi pod blokiem w oczekiwaniu na nowe lusterka. Mam nadzieje ze wiecej takich sytulacji nie bedzie ;] PAXTON wrzucaj zdj jak juz bedziesz mial motór ;d
 
Nom mam nadzieje ze dostane pod koniec tego tygodnia lub w srodku nastepnego, powiedzieli ze sprowadzanie jakos potrwa 10 dni.
 
W środę powinienem już go odebrać ^^ Zrobiłem kilka zdjęć :D

677187.jpeg


677188.jpeg

:wub::wub::wub::wub::wub::wub:
 
Back
Top