• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

no chlopie w aucie to masz wszystkie opory powietrza na karoserie i nie czuc jak zapierdalasz 100 km/h a na motorze uu ^^
pierw to bym sie bal przekroczyc 80..

Dobrze ze tu w londynie sa takie limity ufff, ja cos czuje ze bede sie bac wskoczyc na 4-5 bieg, a o 6 to juz nie ma mowy, ciekawe czy kiedykolwiek bede miec okazje na niego wskoczyc jak tu nie ma gdzie sie tak rozpedzic, oprocz drug expresowych ale nie mam zamiaru narazie po nich jezdzic. Jak jechalem 60km/h i te ciezarowki obok mnie i autobusy i taki mocny wiatr przy tym to taka schiza hehe trzeba sie przyzwyczaic nie, pierwszy motor.
 
Dobrze ze tu w londynie sa takie limity ufff, ja cos czuje ze bede sie bac wskoczyc na 4-5 bieg, a o 6 to juz nie ma mowy, ciekawe czy kiedykolwiek bede miec okazje na niego wskoczyc jak tu nie ma gdzie sie tak rozpedzic, oprocz drug expresowych ale nie mam zamiaru narazie po nich jezdzic. Jak jechalem 60km/h i te ciezarowki obok mnie i autobusy i taki mocny wiatr przy tym to taka schiza hehe trzeba sie przyzwyczaic nie, pierwszy motor.

ja mam skuter i popierdzielam 80 km/h juz z pół roku nim jeżdżę :p

na scigawki są fajne kurtki ostatnio typa widziałem z tyłu głowy masz na karku taką grubą gumę i na kolanach oraz łokciach też ;)

widziałem film tzn to był wywiad z kolesiem który przeżył upadek ze scigacza ( jechał 300km/h ) fajne z ulicy były fotki przez 500m sunął po drodze :p wszystkie te ochraniacze się starły i starta się skóra i mięso starte było na ulicy :D po tym filmie przysiągłem se że nigdy nie będę jeździł szybciej niż 150 km /h :D
 
ja mam skuter i popierdzielam 80 km/h juz z pół roku nim jeżdżę :p

na scigawki są fajne kurtki ostatnio typa widziałem z tyłu głowy masz na karku taką grubą gumę i na kolanach oraz łokciach też ;)

widziałem film tzn to był wywiad z kolesiem który przeżył upadek ze scigacza ( jechał 300km/h ) fajne z ulicy były fotki przez 500m sunął po drodze :p wszystkie te ochraniacze się starły i starta się skóra i mięso starte było na ulicy :D po tym filmie przysiągłem se że nigdy nie będę jeździł szybciej niż 150 km /h :D

a krew była?
 
ja mam skuter i popierdzielam 80 km/h juz z pół roku nim jeżdżę :p

na scigawki są fajne kurtki ostatnio typa widziałem z tyłu głowy masz na karku taką grubą gumę i na kolanach oraz łokciach też ;)

widziałem film tzn to był wywiad z kolesiem który przeżył upadek ze scigacza ( jechał 300km/h ) fajne z ulicy były fotki przez 500m sunął po drodze :p wszystkie te ochraniacze się starły i starta się skóra i mięso starte było na ulicy :D po tym filmie przysiągłem se że nigdy nie będę jeździł szybciej niż 150 km /h :D

Tak to działa na psychike, na plecach sa tez takie ochraniacze ze w razie wypadku nie zlamie ci sie kark przez kask, tzn. nie pozwoli aby ci sie glowa zbyt wygiela do tylu. Ale ja tylko kask i rekawiczki chce kupic, bo wiadomo w razie wypadku pierwsze co robisz to dajesz rece do przodu i one pierwsze ci sie zetra a wiadomo skroa jest tam delikatna.

@up jesli było mieso to i krew na pewno.
 
Dobrze ze tu w londynie sa takie limity ufff, ja cos czuje ze bede sie bac wskoczyc na 4-5 bieg, a o 6 to juz nie ma mowy, ciekawe czy kiedykolwiek bede miec okazje na niego wskoczyc jak tu nie ma gdzie sie tak rozpedzic, oprocz drug expresowych ale nie mam zamiaru narazie po nich jezdzic. Jak jechalem 60km/h i te ciezarowki obok mnie i autobusy i taki mocny wiatr przy tym to taka schiza hehe trzeba sie przyzwyczaic nie, pierwszy motor.

Skoro będziesz się bał wrzucić 4 lub 5 bieg, to na chuj to kupujesz? Ścigacze nie są po to by tym jeździć 60km/h, tylko żeby się rozerwać w jeździe, mieć frajdę z tego, a jeśli boisz się, że nie dasz rady ogarnąć maszyny, proszę nawet nie wsiadaj na nią:thumbup:

cze.
 
Skoro będziesz się bał wrzucić 4 lub 5 bieg, to na chuj to kupujesz? Ścigacze nie są po to by tym jeździć 60km/h, tylko żeby się rozerwać w jeździe, mieć frajdę z tego, a jeśli boisz się, że nie dasz rady ogarnąć maszyny, proszę nawet nie wsiadaj na nią:thumbup:

cze.

Gdzie ty tu widzisz scigacza, klasa niby jest super-sport ale chyba nie bedziesz porywnywac 125 do 1000, po drugie gdzie ty w londynie chcesz sie rozerwac?
 
A kto Ci każe jeździć po londynie?

A niby na co go kupilem, chyba mieszkam w Londynie.

Nie kupilem tego motoru dla rozrywki, tylko na spotkania musze czyms jezdzic bo czasem sobie wybiora takie zadupie ze nie ma tam metra a autobusami nie mam zamiaru smigac 2h

@down nie stety nie mam przed kim, wszyscy maja juz własne auta
 
Skoro będziesz się bał wrzucić 4 lub 5 bieg, to na chuj to kupujesz? Ścigacze nie są po to by tym jeździć 60km/h, tylko żeby się rozerwać w jeździe, mieć frajdę z tego, a jeśli boisz się, że nie dasz rady ogarnąć maszyny, proszę nawet nie wsiadaj na nią:thumbup:

cze.

dla szpanu, niektórych ludzi nie zrozumiesz
 
124820.jpg.jpg

Ja mam taką maszynę tylko w lepszym stanie i se chwale. Jedna przejażdżka - 2h dłubania ;)

Na tamtych wakacjach kupiłem sobie skuter Romet 50 ale coś mi się nie udał - co jakiś czas coś się zepsuło ;/
Jeszcze nie cały rok i będę miał prawko więc składam na autko - na początek golfik jakiś pewnie ^^
 
Last edited:
124820.jpg.jpg

Ja mam taką maszynę tylko w lepszym stanie i se chwale. Jedna przejażdżka - 2h dłubania ;)

Na tamtych wakacjach kupiłem sobie skuter Romet 50 ale coś mi się nie udał - co jakiś czas coś się zepsuło ;/
Jeszcze nie cały rok i będę miał prawko więc składam na autko - na początek golfik jakiś pewnie ^^

omg nie ! każdy kurwa musi kupować golfa na pierwsze auto?

WTF?!
 
lol, na allegro zobacz, znalazłem 3 takie modele hahahaha

Na allegro to możesz znaleźć wiele rzeczy.

BMW w gazie to nie to samo co benzyna czy diesel. Zakładając gaz do bmw, musisz się liczyć z tym, że osiągi bmki spadną i to o ile. Przyjemności z jazdy nie będzie już takiej, a jeżeli martwisz się o hajs i jesteś oszczędny to kup sobie coś w gazie lepiej, he. Nie dość, że bmw jest samochodem "młodzieżowych klanów", którzy chcą pokazać swój styl jazdy, że oni pojadą tyle i więcej, a potem kończą na drzewie, to wy jeszcze chcecie mieszać do tego gaz. Nie róbcie z takich samochodów gówien, bo naprawdę przyjemności z jazdy nie będzie.:thumbup:

#edit

http://www.youtube.com/watch?v=Ol4iz4Fqgh0&feature=related

Chodzi mi o taki styl młodzieżowych klanów.
 
Ja bym polecił HONDE NSR 125 Lub Aprille rs 125 sam posiadam Honde NSR idealny stan. :p Teraz chyba się będę przenosił na Kawasaki GPZ 500.
 
Back
Top