• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

naprawdę żeby kupować nową yzf za 18tyś, to już mieć trzeba ładnie banie przeoraną XDDD nie lepiej Ci kupić CRF 250, i bd jeszcze miał z 5tyś na wache :> ashaha bym latał codziennie dzień w dzień na wakacjach.
 
naprawdę żeby kupować nową yzf za 18tyś, to już mieć trzeba ładnie banie przeoraną XDDD nie lepiej Ci kupić CRF 250, i bd jeszcze miał z 5tyś na wache :> ashaha bym latał codziennie dzień w dzień na wakacjach.

1. To jest Anglia.
2. Nie moge jezdzic 250 max 125
3. Wydałem duuzo wiecej niz 18k ale nie ma sensu przeliczac funtow na złotowki
 
1. To jest Anglia.
2. Nie moge jezdzic 250 max 125
3. Wydałem duuzo wiecej niz 18k ale nie ma sensu przeliczac funtow na złotowki

racja :p tam zarabia się wiecej funtów w dzień niż polak złotówek zarobi <_< trochę przykre ale to nasza ojczyzna

ja po sezonie będę kupował albo yamahe tzr lub yzf , honde nsr albo aprilie :D za tydzień mam już pierwsze jazdy na A1 :D
 
racja :p tam zarabia się wiecej funtów w dzień niż polak złotówek zarobi <_< trochę przykre ale to nasza ojczyzna

ja po sezonie będę kupował albo yamahe tzr lub yzf , honde nsr albo aprilie :D za tydzień mam już pierwsze jazdy na A1 :D

NSR nie kupuj, jest chuda jak patyk, aprilia najszybsza, ale yamaha najmniej wadliwa.

@btw, mieszkanie w Anglii jest o wiele droższe nie w Polsce, wiec to tez weź pod uwagę, wszystko się wyrównuje, różnica taka ze łatwiej znaleźć prace.
 
każdy lubi to co robi, ja wolę zapierdalać w Polsce niezarejestrowanym krossem i mieć odmulenie na każdym biegu, a inny woli bzykać mini-ściagaczem.

a mam takie pytanie ile ten msćiagacz pali na 100?
 
każdy lubi to co robi, ja wolę zapierdalać w Polsce niezarejestrowanym krossem i mieć odmulenie na każdym biegu, a inny woli bzykać mini-ściagaczem.

a mam takie pytanie ile ten msćiagacz pali na 100?

3l i to nie jest mini-scigacz, ma ponad 2 metry dlugosci, i nie bzyka bo to 4 suwowy, wiem co wybralem :thumbup: Pol roku wszystkie porywnywalem, w Anglii na nie legalu nie pojezdzisz
 
każdy lubi to co robi, ja wolę zapierdalać w Polsce niezarejestrowanym krossem i mieć odmulenie na każdym biegu, a inny woli bzykać mini-ściagaczem.

a mam takie pytanie ile ten msćiagacz pali na 100?

heh miniscigacz ;[ jak go odblokujesz to z 160 lekko polecisz a do 100 tki ma z 6-8 sekund więc po co ci więcej żeby zdechnąć na pierwszym zakręcie?

a pali z 4-7 litrów na 100
 
heh miniscigacz ;[ jak go odblokujesz to z 160 lekko polecisz a do 100 tki ma z 6-8 sekund więc po co ci więcej żeby zdechnąć na pierwszym zakręcie?

a pali z 4-7 litrów na 100

Tego sie akurat nie da odblokowac, a 160 normalnie wyciagnie.
 
zacznijmy od tego że w angli są nie blokowane 125 ;) a w polsce są blokowane do 125 km/h :thumbup:

Sa sa, sa tak zwane restricted i stricted. Aprille bodajze do 2006 byly blokowane, teraz jest chyba prawo ze nie moze przekroczyc przy fabrycznych ustawieniach 85mp/h a to jest jakos 150?
 
Sa sa, sa tak zwane restricted i stricted. Aprille bodajze do 2006 byly blokowane, teraz jest chyba prawo ze nie moze przekroczyc przy fabrycznych ustawieniach 85mp/h a to jest jakos 150?

to chyba można jakoś ja odblokować bo wynik to

Result: 136.79 km/h

a w polsce odblokowaną 125 ścigaczem możesz lekko 160 lecieć
 
to chyba można jakoś ja odblokować bo wynik to

Result: 136.79 km/h

a w polsce odblokowaną 125 ścigaczem możesz lekko 160 lecieć

Co ta Yamaha? To niby takie oficjalne rezultaty, ale widzialem jak smigali po 145, a do 160 to juz zalezy od ilu wazysz :p
 
Co ta Yamaha? To niby takie oficjalne rezultaty, ale widzialem jak smigali po 145, a do 160 to juz zalezy od ilu wazysz :p

mi się wydaje że nawet prędkość 125 km /h jest wystarczającą na polskie drogi :D a nie wiem co do tego tylko jak tak przeglądam allegro to odblokowane 125 maja v maxa około 160~ a widziałem nawet jedną co miała 210 v maxa :p ale to była jakaś tiuningowana
 
mi się wydaje że nawet prędkość 125 km /h jest wystarczającą na polskie drogi :D a nie wiem co do tego tylko jak tak przeglądam allegro to odblokowane 125 maja v maxa około 160~ a widziałem nawet jedną co miała 210 v maxa :p ale to była jakaś tiuningowana

Ta widzialem Aprile smigajaca 200 :p

Tak samo tutaj, w Londynie kierowcy sa bardzo spokojni, i bardzo rzadko sie zdarza zeby ktos kogos wyprzedzal, tak samo limity na drogach sa i nikt ich nie łamie, nie kupilem tego motoru zeby smigac 150 po zakretach oczywiscie :p
 
weźta, bo aż mnie korci zeby taka maszyna przejechac chociaz bal bym sie kurwa szczerze mowiac... jak wypierdolic glebe na motorze to tak otlucze czlowieka ze maskra
 
weźta, bo aż mnie korci zeby taka maszyna przejechac chociaz bal bym sie kurwa szczerze mowiac... jak wypierdolic glebe na motorze to tak otlucze czlowieka ze maskra

Wez ty mi nawet nie mow, ubezpieczenie takie kosmiczne musialem zaplacic i wykupilem sobie jeszcze na zycie ubezpieczenie ;\

Wiadomo, wszyscy mysla to tylko 125, ale jak sie siadze to w rzeczywistosci taka moc ma sie pod nadgarstkiem ze masakra, i to taka siła cie pcha, tego w aucie nie czuc ale jak jedziesz 100km/h na motorze to koniec, jak sie jeszcze gdzies wypierniczysz to skura tak ci sie zedrze ze masakra :| Nie mam zamiaru bawic sie w zadnego pirata, bede jezdzic jak najbezpieczniej jak tylko bede mogl, sam mam schizke.
 
no chlopie w aucie to masz wszystkie opory powietrza na karoserie i nie czuc jak zapierdalasz 100 km/h a na motorze uu ^^
pierw to bym sie bal przekroczyc 80..
 
Back
Top