• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

jak założysz od 500-600 tłumik troszkę mogą osiągi się zwiększyć ale za to każdy będzie myślał że jedzie co najmniej 500 :D

ale nie chce aby motor byl zbyt glosny, nie chce aby ludzie sie na mnie patrzyli jak na kaleke hehe
 
hmm, filmik nie ciekawy bo prawie nie slysze silnika...
ile maks jechałeś nim do tej pory? przejedz sie na prostej drodze 60-70 mil/h pewnie od razu lepszy dźwięk ^^
 
hmm, filmik nie ciekawy bo prawie nie slysze silnika...
ile maks jechałeś nim do tej pory? przejedz sie na prostej drodze 60-70 mil/h pewnie od razu lepszy dźwięk ^^

tam na poczatku jechalem ze 35mph, co daje jakos 60kmh nie slyszales bo jak podjechalem to jechalem na sprzegle i lekko chamowalem :p

Tak btw to jest filmik nagrany iPhonem 4 wiec widac jaka jakosc :D moze nagram filmik jak wsadze do kasku kamere

@edit

Wrocilem :D Zrobilem jakos 35 mil hehe
 
Last edited:
Hehe paxton, zawracanie mistrzowskie hahahha. A tak co do motoru, dźwięk przyjemny, ja słyszę jak chodzi silnik i jest gicior. Nagraj gdzieś na trasie jak będziesz jechał coś albo po gazuj nim trochę pod domem i kopsnij linka, posłucham sobie yamaszki.
 
Hehe paxton, zawracanie mistrzowskie hahahha. A tak co do motoru, dźwięk przyjemny, ja słyszę jak chodzi silnik i jest gicior. Nagraj gdzieś na trasie jak będziesz jechał coś albo po gazuj nim trochę pod domem i kopsnij linka, posłucham sobie yamaszki.

no zawracanie zajebiste wiem, ale stracilem obroty i nie dalem rady go wybalansowac jeszcze w dodatku przy kraweznikach spadl w dół.

Nagram filmik z jazdy po ulicach jak wykminie gdzie dac iPhona zeby nagrywal.
 
Słyszałem że tam w Anglii bez prawka możesz na taką 125ccm siadać tylko że trzeba mieć takie L, widze u siebie masz z przodu i z tyłu czyli to prawda ?:]
 
Słyszałem że tam w Anglii bez prawka możesz na taką 125ccm siadać tylko że trzeba mieć takie L, widze u siebie masz z przodu i z tyłu czyli to prawda ?:]

nie, musisz miec A1 czyli zrobic CBT (compulsory basic training)

szczerze z L jezdza prawie wszyscy tutaj, rzadko co widzisz np. skuter bez

a i lepiej jezdzic z L bo ci ustepuja wiecej i sa wyrozumiali bardzo
 
nie, musisz miec A1 czyli zrobic CBT (compulsory basic training)

szczerze z L jezdza prawie wszyscy tutaj, rzadko co widzisz np. skuter bez

a i lepiej jezdzic z L bo ci ustepuja wiecej i sa wyrozumiali bardzo

w polsce to jeden huj czy z l czy bez l xD , i tak jeżdżą same chamy :D
 
w polsce to jeden huj czy z l czy bez l xD , i tak jeżdżą same chamy :D

zacznijmy od tego, ze w polsce malo kto na motorze potrafi jeździć (szczegolnie w miescie) glownie jest to SZPAN, SZPAN i jeszcze raz SZPAN
 
takie troche inne jeansy u mnie w miescie maja, takie wiesz no podarte albo takie na full rozjasniane niezbyt sie znam na modzie to nie potrafie tego nazwac

w takich nie chodze, ala gey, zawsze proboje wybrac zwykly krój ale to juz offtop ;)
 
takie troche inne jeansy u mnie w miescie maja, takie wiesz no podarte albo takie na full rozjasniane niezbyt sie znam na modzie to nie potrafie tego nazwac

yyy, u nas na motorach to wszyscy prawie mają specjalne stroje na ścigacze, zdarza się, że wiochmen zapierdziela w klapkach na ścigaczu, a jak on w klapach daje rade zmieniać biegi to nei wiem xDDD:thumbup:
 
yyy, u nas na motorach to wszyscy prawie mają specjalne stroje na ścigacze, zdarza się, że wiochmen zapierdziela w klapkach na ścigaczu, a jak on w klapach daje rade zmieniać biegi to nei wiem xDDD:thumbup:

Ty jesteś Sokołowska-Żytnia czy skąd? XD
 
bardziej w stronę 3go maja, formiak.


##
a ty paxton też sobie kup specjalny strój na motocykla, bo jak piźniesz to się nie pozdzierasz ;d nigdy nie wiadomo o o o.
 
tak czy siak jak sie wypierdoli nawet w stroju to mu skóra zejdzie :p
taki urok motorów ;'dd
 
Back
Top