• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

polecam kanał goscia:
YouTube - l0c0320s kanal

zajebiste filmy
zajebisty montaz
zajebisty soundtrack
zajebiscie wszystko! miód malina kurwa :)

dla kogos kto sie interesuje motoryzacja pewnie caly kanal przejrzy (jak ja)
 
a ja se kupiłem skuter suzuki burgman 650 ale bd musiał reklamować bo po 130 km gaśnie automatycznie ? jakaś blokada czy co?
 
To było se już lepiej kupić ścigacza, a nie na skuterze dupę kisić, no może automat, skoro nie umiesz zmieniać to pff, nie mój interes.
 
Nie wiem jak to zrobiłem, ale stałem na skrzyżowaniu, i musiałem dać pierwszeństwo chlopowi albo on mi, bo droga się zwezza, i nie wiem jak to zrobiłem, jak ryplem gaz i zaraz na dwójkę wskoczyłem, to nie wiem jak to możliwe ale w 1.5 sekundy miałem już 30mph (~50km/h) na liczniku lol tak mnie kopnęło ze masakra ale gitt zaraz jade na druga turę ^^
 
Nie wiem jak to zrobiłem, ale stałem na skrzyżowaniu, i musiałem dać pierwszeństwo chlopowi albo on mi, bo droga się zwezza, i nie wiem jak to zrobiłem, jak ryplem gaz i zaraz na dwójkę wskoczyłem, to nie wiem jak to możliwe ale w 1.5 sekundy miałem już 30mph (~50km/h) na liczniku lol tak mnie kopnęło ze masakra ale gitt zaraz jade na druga turę ^^

ale ty sie jarasz tym motorkiem :D

no powiem ci że masz czym :p
 
PAXTON ja w 1,5 sec mam ok. 130-150 to dopiero poczatki ;) Kupisz sobie scigola normalnego to bedzie dopiero jazda ;D Dzisiaj jechalem z dziewczyna, jakis koles z bmw chcial sie popisac, stalismy na swiatlach i bylo takie rondo na ktorym trzeba z 3 razy w zakret wejsc a potem prosta, no wiec na zakretach sobie lepiej poradzil ale na prostej dwojka,trojka,czworka i na nastepnych swiatlach czekalem na niego, ujol to w dwoch zdaniach "dobra maszyna" :D
 
PAXTON ja w 1,5 sec mam ok. 130-150 to dopiero poczatki ;) Kupisz sobie scigola normalnego to bedzie dopiero jazda ;D Dzisiaj jechalem z dziewczyna, jakis koles z bmw chcial sie popisac, stalismy na swiatlach i bylo takie rondo na ktorym trzeba z 3 razy w zakret wejsc a potem prosta, no wiec na zakretach sobie lepiej poradzil ale na prostej dwojka,trojka,czworka i na nastepnych swiatlach czekalem na niego, ujol to w dwoch zdaniach "dobra maszyna" :D

Jesteś bardzo śmieszny w tym momencie a po 2 co ty masz do yzf jeden z lepszych motorów.
 
Patrol jesteś aż tak pojebany? Czy on coś napisał, że mu się nie podoba yzf lub coś podobnego?

W jego poście nie ma nic śmiesznego, no cóż, nie siedziałeś na motocyklu o pojemności 600ccm oraz nim nie jeździłeś, więc możesz zamknąć łaskawie pysk, bo nie znasz różnicy w przeciwieństwie do 125.

Pierdolicie głupoty, a w życiu nie mieliście nawet okazji przejechać się tym czy tym. Ale w internecie możecie pokazać swoje umiejętności, że wy wiecie lepiej, tylko czy ktoś was posłucha, otóż to.
 
Patrol jesteś aż tak pojebany? Czy on coś napisał, że mu się nie podoba yzf lub coś podobnego?

W jego poście nie ma nic śmiesznego, no cóż, nie siedziałeś na motocyklu o pojemności 600ccm oraz nim nie jeździłeś, więc możesz zamknąć łaskawie pysk, bo nie znasz różnicy w przeciwieństwie do 125.

Pierdolicie głupoty, a w życiu nie mieliście nawet okazji przejechać się tym czy tym. Ale w internecie możecie pokazać swoje umiejętności, że wy wiecie lepiej, tylko czy ktoś was posłucha, otóż to.

Nie chce się teraz tutaj wyzywać bezmózgowcu zdenerwowałem się tylko dlatego że jak powiedział że kupisz sobie normalnego ścigacza a co yzf to jest skuter, po 2 chuj cie to interesuje czy ja jechałem 600ccm czy na 1300ccm i ty pokazujesz że wiesz lepiej a gówno wiesz pajacu. W wielu tematach wyciągasz głowę do góry twardy kurwa jesteś. ?
 
Tak, yzf 125 jest jak skuter. Mnie nie interesuje dzieciaku jakbyś zauważył, czy jeździłeś 600ccm czy 1300ccm. Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to byś zrozumiał, niestety w Twoim przypadku tego się da zrobić. Tak, nie wiem lepiej, bo przecież ty jesteś mistrzem. Tak jestem twardy, w przeciwieństwie do Ciebie, opanuj się. yo.
 
Jesteś bardzo śmieszny w tym momencie a po 2 co ty masz do yzf jeden z lepszych motorów.

Śmieszny to jestes Ty, widzisz tu jakies slowo krytykujace yzf? Bo ja nic takiego nie napisalem. Nie jeden skuter ma lepsze osiagi niz taki yzf, ale moim zdaniem wygladowo stanowczo przewaza 125. Nie kazdy jest na tyle glupi aby pakowac sie odrazu w lytra o ile wiesz co to wogule znaczy. I wcale nie uwazam ze moja F4i jest niewiadomo jak wyjebana, bo znam osoby ktore maja hayabusy, gsx-ry 1000, r1 itd. I takie motory maja juz ponad 200 k/m. PAXTON ma poukladane w glowie ze sobie kupil na pierwszy motor 125 i nie swiruje na niej odrazu tylko stara sie wyczuc motor. Wiec gosciu zamknij morde bo ja rowniez zaloze sie ze jestes zwyklym dzieciakiem ktory siedzi na youtube i oglada filmiki "hayabusa 300 kmh", "r1 zajebista predkosc" po czym komentuje zdanie innych na temat motorow,a sam nie ma o tym pojecia. No chyba ze masz jakis motor i sie podzielisz z nami wiedza na jego temat tutaj?

Phoenix332 zgadzam sie z Toba w 100% :peace:

Ogolnie moje zdanie na temat 125, dobry motor na pierwsza maszyne, potem jestem w 100% pewien ze bedzie brakowac mocy. Ja sam na pierwszy motor mialem GS500E ktory ma troszke wiecej mocy od YZF i po sezonie juz mi stanowczo brakowalo mocy. Wystarczy ze wyczulem jazde, i wyrobilem sobie nawyki, potem mysle ze mozesz sie pakowac w co tylko chcesz, zaczynajac od turystkow,choperow a konczac na scigolach. ;)
 
Hmmmm, tata chciał mi już dawniej kupić coś szybszego niż mój Romecik Assistance na którym jeżdżę do szkoły;p

romet-ogar_900.jpg


Mam 5ooo zł na kupienie czegoś dobrego, co byście polecili?
 
Back
Top