• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Windows 8

Ja tutaj wyczuwam zazdrość, i bezpodstawne oskarżenia. Krytykowanie innych to już jest dyktatura? Bo za bardzo nie rozumiem, forum jest od tego, żeby wymieniać się poglądami - ale nie musisz się on z każdym zgadzać, i z tym co każdy piszę/robi. Krytyka innych to też jakaś forma mówienia o swoich poglądach.

Przepraszam bardzo, on nie tylko krytykował ale też im ubliżał a to już jest różnica. Ubliżał ludziom za to, że mają swoje własne zdanie (jakie by to nie było) na jakiś temat. Oczywiście, może on powiedzieć co myśli o Windowsie 8 i chętnie tego wysłuchamy jednak mówiąc o ludziach, że są ograniczeni - no to nie zbyt miłe i pokazuje się w złym świetle. Jednak jego to nie obchodzi ponieważ tak jak powiedziałem: wszystko co Elf powie, tak ma być i wszyscy muszą się z nim zgodzić.

Aha, jeszcze do Pana Elfa coś:
Nie zauważyłem w twojej wypowiedzi "Sam sprawdzałem i miałem styczność już z tym Windowsem dlatego mam takie i takie zdanie na jego temat" a jednak ubliżasz ludziom, którzy wyrazili swoją opinię mając możliwość przetestowania tego windowsa własnoręcznie. Nie wiem, może ty też miałeś jednakże tego nie umieściłeś w swojej wypowiedzi. No i po tym jak napisałeś, że czytałeś dużo opinii, testów i porównań wnioskuję, że sam jednak jeszcze w swoich rękach go nie miałeś.
 
Drogi Keram (skoro już zwracamy się do siebie w ten oficjalny sposób),

jeśli masz do mojej osoby jakieś "ale", a z tego co zrozumiałem, najwyraźniej masz to zapraszam Cię do interakcji poprzez system prywatnych wiadomości, gdzie sobie to wyjaśnimy.
Nie widzę powodu do obrony Lancqa, który de facto ostatecznie kulturalnie wyszedł zachowując twarz (tu przy okazji umieszczam oficjalne słowa uznania dla niego za ostatni post, choć w niektórych kwestiach pozostawiasz jeszcze pole do dyskusji... patrz: post Daniela).
Jednak jeśli już napomknąłeś pewne kwestie oficjalnie na publicznym forum, postarajmy je sobie wyjaśnić. Przede wszystkim nie widzę Ciebie w roli obrońcy pokrzywdzonych, skoro:

a) nie czytasz wypowiedzi osoby, którą oceniasz lub oskarżasz o w.w. akt
b) czytasz owe wiadomości dopiero po czasie i to bez zrozumienia: nawiązując do Twojego ostatniego "PS" - gdybyś potrafił czytać, a po to przecież chodziłeś 6 lat do podstawówki, wyczytałbyś z mojego posta, gdzie wprost, z góry jest wypisane i zaznaczone, iż nie testowałem tego systemu osobiście.

W Twoich wypowiedziach wyczuwam i chęć zaczepki, uniesienia się. Jak napisał Wonsz, nie uważam, by konstruktywna, doraźna krytyka była obrażaniem kogokolwiek, lub dyktaturą (zwłaszcza, że to forum odwiedzam nieproporcjonalnie rzadko). Moja wiadomość do obecnego wątku miała wnieść wyłącznie moją osobistą opinię dotyczącą systemu oraz wyrazić komentarz na temat osób wymieniających tutaj swoje poglądy w sposób niekulturalny lub używających oniegdaj kiepskich argumentów. Fakt, iż nazwałem pewne grono społeczności (z naciskiem na społeczność) ułomnymi tumanami uważam za trafne odnosząc się do umieszczonych przeze mnie uzasadnień. Zważywszy na fakt, iż nie użyłem bezpośrednich odniesień do konkretnych osób prócz Lancqa, którego kwestia została już wyjaśniona, tak naprawdę nie wiesz, czy moja opinia dotyczy kogokolwiek z forum. Możesz się jedynie domyślać, ale do mojej głowy i tak nie wejdziesz, więc raczej marne Twoje szanse na odpowiednią ocenę sytuacji. I nie baw się proszę w bohatera, obrońce zwierząt, czy innego ekologa, bo tych nam w obecnych czasach pod dostatkiem.

Uważam, iż dalsza dyskusja z mojej strony jest bezcelowa i nieproduktywna, bo kto miał zrozumieć mój przekaz już zrozumiał, dlatego pozostawiam go w stanie obecnym licząc na więcej opinii i odczuć dotyczących głównego wątku.


Serdecznie pozdrawiam,
< osoba po lewej stronie



PS
Lanceq, to jest mój sposób na "chillout" ;)
 
20121117180236995.png


Heheszki już sobie wyobrażam jak w drzwiach mojego domu pojawia się taki Samme i mnie okłada jak zomo bo złamałem regulamin PB.
 
Last edited by a moderator:
Czyli podsumowując temat nie będę żałował jeżeli zakupie Windows 8?
 
Jeżeli posiadasz win7 i masz wszystkie stery do swojego sprzętu to zależy od tego, jak wyceniasz koszt zakupu. Ale te kilka zmian nie jest chyba tyle warte. W końcu można wstrzymać operacje na plikach i łączy się z siecią przed logowaniem, to najważniejsze.
Jeśli masz v albo xp albo problemy ze sprzętem albo bierzesz nowy to warto
 
ja ostatnio zmienialem pc, i zmienilem przy okazji system z 7 na 8 i powiem,ze to prawie to samo ... jest troche zmian no i te aplikacje, ktore od razu powywalem + brak Startu , ktory juz mam dzieki jakiemus programowi z neta ;p.

8 to szybszy boot a reszta to 7-ka z dodatkowymi pierdolami .
 
nope, 8 wstaje tyle samo albo wolniej niż 7
po prostu hibernuje jądro a nie zamyka się całkowicie :D
ale jakby nie patrzeć ja już sobie życia bez modern ui nie wyobrażam, bije na głowę start z v(który tam od razu na xp zmieniłem)i 7(gdzie się nie dało)
 
lol kurwa ja to włączam kompa "na dwa razy" 1 włączam i idę wlać wodę do czajnika i włączyć by się grzało, przychodzę spowrotem i już ledwo ledwo i już mam okienko logowania i zaczyna się ładować, to w tym czasie ide sobie kanapki zrobić i wracam i wszystko git

bo te wszystkie gówna startowe i inne jak się od razu po włączeniu napierdala to potem laguje kompa cały dzień ;/
 
Back
Top