• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

Ja bym polecił HONDE NSR 125 Lub Aprille rs 125 sam posiadam Honde NSR idealny stan. :p Teraz chyba się będę przenosił na Kawasaki GPZ 500.

Ale NSR strasznie chuda nie? Tak samo jak CBR Aprilia jest dobra, ale zawodna :\
 
Ale NSR strasznie chuda nie? Tak samo jak CBR Aprilia jest dobra, ale zawodna :\

grr , paxton ty cały czas z tym strasznie chuda <_< , mi się podoba i też raczej będę ją kupował każdemu podoba się co innego :thumbup:

hę?

Na allegro to możesz znaleźć wiele rzeczy.

BMW w gazie to nie to samo co benzyna czy diesel. Zakładając gaz do bmw, musisz się liczyć z tym, że osiągi bmki spadną i to o ile. Przyjemności z jazdy nie będzie już takiej, a jeżeli martwisz się o hajs i jesteś oszczędny to kup sobie coś w gazie lepiej, he. Nie dość, że bmw jest samochodem "młodzieżowych klanów", którzy chcą pokazać swój styl jazdy, że oni pojadą tyle i więcej, a potem kończą na drzewie, to wy jeszcze chcecie mieszać do tego gaz. Nie róbcie z takich samochodów gówien, bo naprawdę przyjemności z jazdy nie będzie.:thumbup:

#edit

http://www.youtube.com/watch?v=Ol4iz4Fqgh0&feature=related

Chodzi mi o taki styl młodzieżowych klanów.

osiągi spadną? heh widocznie "bardzo dobrze" znasz się ;/

mój brat ma skode oktawie z 2007 roku w gazie i powiem ci że jadąc na gazie czy benzynie różnice widać tylko w portfelu , osiągi spadły minimalnie
 
Last edited:
Na allegro to możesz znaleźć wiele rzeczy.

BMW w gazie to nie to samo co benzyna czy diesel. Zakładając gaz do bmw, musisz się liczyć z tym, że osiągi bmki spadną i to o ile. Przyjemności z jazdy nie będzie już takiej, a jeżeli martwisz się o hajs i jesteś oszczędny to kup sobie coś w gazie lepiej, he. Nie dość, że bmw jest samochodem "młodzieżowych klanów", którzy chcą pokazać swój styl jazdy, że oni pojadą tyle i więcej, a potem kończą na drzewie, to wy jeszcze chcecie mieszać do tego gaz. Nie róbcie z takich samochodów gówien, bo naprawdę przyjemności z jazdy nie będzie.:thumbup:

#edit

YouTube - BMW 330 diesel

Chodzi mi o taki styl młodzieżowych klanów.

a kierowcy mercedesow?
YouTube - ci kierowcy mercedesów
 
grr , paxton ty cały czas z tym strasznie chuda <_< , mi się podoba i też raczej będę ją kupował każdemu podoba się co innego :thumbup:

hę?



osiągi spadną? heh widocznie "bardzo dobrze" znasz się ;/

mój brat ma skode oktawie z 2007 roku w gazie i powiem ci że jadąc na gazie czy benzynie różnice widać tylko w portfelu , osiągi spadły minimalnie

a co nie jest ;\?
 
grr , paxton ty cały czas z tym strasznie chuda <_< , mi się podoba i też raczej będę ją kupował każdemu podoba się co innego :thumbup:

hę?



osiągi spadną? heh widocznie "bardzo dobrze" znasz się ;/

mój brat ma skode oktawie z 2007 roku w gazie i powiem ci że jadąc na gazie czy benzynie różnice widać tylko w portfelu , osiągi spadły minimalnie


Człowieku! Porównaj sobie octavie a bmke, octavia przy tym to jest jedno wielkie gówno. Znać się znam, ale to już nie twój interes.

#DAWID

Tak owszem, mercedesy są też pod władzą nastoletnich rajdowców.

#down

yyy. Sorry, nie zauważyłem, myślałem, że Kamil MISZCZ OTSEZA.
 
Człowieku! Porównaj sobie octavie a bmke, octavia przy tym to jest jedno wielkie gówno. Znać się znam, ale to już nie twój interes.

#chojrak

Tak owszem, mercedesy są też pod władzą nastoletnich rajdowców.

jaki chojrak ;\
 
Wkoncu Mercedesy porzadna firma, ale nie jestem za bardzo do nich przekonany, chociaz w sumie taki Mercedes C180 w kompresorze porzadny jest, i nie jest zbyt drogi.
 
Wkoncu Mercedesy porzadna firma, ale nie jestem za bardzo do nich przekonany, chociaz w sumie taki Mercedes C180 w kompresorze porzadny jest, i nie jest zbyt drogi.

Mercedes to bardziej elegancka firma, ale wolę i tak japońce. ;d:thumbup:
 
Będac w trasie widziałem kretyna (czyt. lansera) hondą civic... gość zero techniki... wjechał na stacje z piskiem opon.... ofc 3 dupy w hondzie + gość... pojechal za stacje i palil gume hahaha! nie wiem co to bylo drift czy ki chuj to miało być ale gość totalny laik ^^
autem na przedni napęd driftować chciał huaheaue ;d

aż szkoda hondy... opony juz pewnie na straty

a pozniej ALLEGRO - SUPER HONDA NIE BITA!
 
Mercedes zdobył szacunek dzięki tym starym okularnikom które się nie psuły a te nowe cls itp to gówno które się ciągle psuje, polecam BMW 3 Golfa 3 , Astre albo coś innego jeżeli chodzi o nsr są różne typy tych motorów są dość długo na taśmie produkcyjnej. Zobacz sobie na Allegro
 
Mercedes zdobył szacunek dzięki tym starym okularnikom które się nie psuły a te nowe cls itp to gówno które się ciągle psuje, polecam BMW 3 Golfa 3 , Astre albo coś innego jeżeli chodzi o nsr są różne typy tych motorów są dość długo na taśmie produkcyjnej. Zobacz sobie na Allegro

wiem , :p mi w nsr podobają się światła takie kocie oczy :D jeszcze jak by była w złoto czarnym lub zielono czarnym malowaniu mmmmmmmmmmmmmmmm miodzio :p na zime powinny z tanieć więc na 100% kupuje ;)


@up ,

polecam fiata stilo 2006 rok i w góre z silnikiem 1,9 jtd lub open vectra 3,5 litra :]
 
Wrocilem z salonu :) Przyjechalem Yamaha :D Jak odebralem bylo juz 6 mil, teraz jest 9 xD Ale bez kitu, zaledwie tyle przejechalem i juz sie zakochalem w niej, super sie nia jezdzi i jest naprawde godna polecenia a co najwazniejsze, nie robi zadnego BZZZZZ

I tak jak mowilem, jechalem i nie mialem okazji wrzucic na 3 bieg, ciagle tylko na 1-2, 2-1 no ale jaaak ;d Na jedynce jak jade, to tak troche zamula ale jak wrzucam dwoje to takiego kopa w dupe dostaje ze hooj a gdzie tu do 6 biegu :D Ide zaraz go zatankowac i wyruszam w miasto
 
Wrocilem z salonu :) Przyjechalem Yamaha :D Jak odebralem bylo juz 6 mil, teraz jest 9 xD Ale bez kitu, zaledwie tyle przejechalem i juz sie zakochalem w niej, super sie nia jezdzi i jest naprawde godna polecenia a co najwazniejsze, nie robi zadnego BZZZZZ

I tak jak mowilem, jechalem i nie mialem okazji wrzucic na 3 bieg, ciagle tylko na 1-2, 2-1 no ale jaaak ;d Na jedynce jak jade, to tak troche zamula ale jak wrzucam dwoje to takiego kopa w dupe dostaje ze hooj a gdzie tu do 6 biegu :D Ide zaraz go zatankowac i wyruszam w miasto

zrób filmik jakiś fajny i pokaż jak gazu dodajesz i inne bajery xd :D
 
czy ja dobrze słyszałem? haha chodzi jak skuter :D , zmień sobie tłumik najlepiej od jakiejś 500-600 tki całkiem inny dźwięk będzie :p

Na razie nic nie zmieniam, dźwięk ci powiem jest zajebisty jak na 125, wiadomo YouTube zniekształci wiec musisz mi uwierzyć na słowo ;)
 
Na razie nic nie zmieniam, dźwięk ci powiem jest zajebisty jak na 125, wiadomo YouTube zniekształci wiec musisz mi uwierzyć na słowo ;)

jak założysz od 500-600 tłumik troszkę mogą osiągi się zwiększyć ale za to każdy będzie myślał że jedzie co najmniej 500 :D
 
Back
Top